Neler Yeni

🔥İndirim DeepCool MYSTIQUE 360 LCD - DeepCool LS720S - DeepCool AK620 ZERO

Ysuflix

80+ Gold
Mystique, Arctic III 360'tan daha iyi ve ekranlı. 4.300'e geliyor, çektim teşekkürler.
Tek problem sistemim komple beyaz :D
Fanlar beyaz yapılır, hortumlar için beyaz çorap gider Abdullah abi öyle yapmıştı pompanın asaleti yeter kasada 😄

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
Mehmet Eyüp Atan
sıvı sogutucu zahmetli ve arıza acma ihtimalleri var kule tipleri ömürlük
renderlık işlemcin yoksa oyunlar icin zaten kule tipi iyi

ben bu arada kule tiplerini i9 13900 k serilerinde kullanıyorum 3 işlemcide yanan işlemciler fazlasıyla iş görüyor %100 cpu abanmadıgım sürece
%100 abanmayacaksan niye onu aldın ki. i7 daha mantıklı ek olarak ben 3 fanlı sıvı soğutma ile soğutamıyorum 14900K yı.

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Mert Uysal
%100 abanmayacaksan niye onu aldın ki. i7 daha mantıklı ek olarak ben 3 fanlı sıvı soğutma ile soğutamıyorum 14900K yı.
artic 360da sogutamiyor 100derece vuruyor tam cpuda
yuzde yuz kullaniyorum hocam ben derece siniri yapip guc dusurmuyorum ki cpu gun icinde cok kez yuz dereceye vuruyor zaten islemcinin kendisi 100derece olmasi normal olarak tanimlamis guclu oldugu icin sicak calismasi normal

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
Mehmet Eyüp Atan
artic 360da sogutamiyor 100derece vuruyor tam cpuda
yuzde yuz kullaniyorum hocam ben derece siniri yapip guc dusurmuyorum ki cpu gun icinde cok kez yuz dereceye vuruyor zaten islemcinin kendisi 100derece olmasi normal olarak tanimlamis guclu oldugu icin sicak calismasi normal
Bende de zaten aynı daha soğutan çıkmadı galiba şey yapılabilir yana takılıp sıvı soğutma yada büyük bir kasa ile 6 fan takılabilir soğutucuya

Mtalgan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Tahir ALGAN
Pompa sesi ile ilgili gelişme:
Arada tıklamaya başladı,Deepcool rma ya video yolladım. Normal olup olmadığını sordum. Önce değişim kararı çıktı. Sonrasını ürün amazonda kalmamış diyerek iade etmemi istediler. Ürünü DHL teslim ettim.

Ürünü alanlar kontrol etsin kronik değildir inş. Yerine alacak soğutucu bulamıyorum 😂

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Pompa sesi ile ilgili gelişme:
Arada tıklamaya başladı,Deepcool rma ya video yolladım. Normal olup olmadığını sordum. Önce değişim kararı çıktı. Sonrasını ürün amazonda kalmamış diyerek iade etmemi istediler. Ürünü DHL teslim ettim.

Ürünü alanlar kontrol etsin kronik değildir inş. Yerine alacak soğutucu bulamıyorum 😂
Çok nadir hava sesi yapıyor pat diye ama günde 2-3 sefer normal sanırım. LT720 var

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,258
İsim
SEYF
DeepCool amazonda mağazayı mı kapattı ?

Top Bottom