Neler Yeni

İki hazır sistemden hangisi alınmalı?

Memolifes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet Sarı
Herkese iyi günler iki hazır sistem arasında kaldım.
Birisi ddr4 diğeri ddr5 sistem.
Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ümeyir
Kesinlikle 4060ti olanı tavsiye ederim oyunlarda kurduğu üstünlük yeter bence. yalnız aldıktan sonra bir depolama alanı daha almanızı tavsiye ederim çünkü eğer oyun oynıyan biriyseniz kesinlikle yetmiyor bir yerden sonra

Memolifes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet Sarı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kesinlikle 4060ti olanı tavsiye ederim oyunlarda kurduğu üstünlük yeter bence. yalnız aldıktan sonra bir depolama alanı daha almanızı tavsiye ederim çünkü eğer oyun oynıyan biriyseniz kesinlikle yetmiyor bir yerden sonra
Tavsiyen için teşekkürler. 1tb fazlasıyla yeter diye düşünüyorum. Yeğenime alacağım ets, NFS,gta5 tarzı oyunlar oynayacak genelde. Biraz ileri dönük olsun diye ddr5 sistem de koydum karşılaştırmaya. Bende 4060ti almayı düşünüyorum ama sizlerin de fikrini almak istedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ümeyir
Tavsiyen için teşekkürler. 1tb fazlasıyla yeter diye düşünüyorum. Yeğenime alacağım ets, NFS,gta5 tarzı oyunlar oynayacak genelde. Biraz ileri dönük olsun diye ddr5 sistem de koydum karşılaştırmaya. Bende 4060ti almayı düşünüyorum ama sizlerin de fikrini almak istedim.
Sadece onları oynıyacak ise çok ileri dönük bir sistem olur şahsi düşüncem 3050 bile yeter şimdiden hayırlı olsun yerinizde olsam ben de böyle yapardım.

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Mirhan Yalçın
Sadece onları oynıyacak ise çok ileri dönük bir sistem olur şahsi düşüncem 3050 bile yeter şimdiden hayırlı olsun yerinizde olsam ben de böyle yapardım.
Seçeneklerine snerji bjarlox sisteminide ekleyebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır sistem araştırmayı ve önermeyi çok seviyorum.
Instagram
Emirkanyvs
Seçeneklerine snerji bjarlox sisteminide ekleyebilirsin
Screenshot_20240619-191304_Chrome.jpg

Top Bottom