Neler Yeni

Çözüldü✓ UEFİ SATA VE KINGSTON FORMAT HK:

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Cahit Cihan
Hocam Usb Belleğe Windows 10 U microsoft üzerinden aracı indirerek yazdırdım. Format Atarken Normalde 2 Seçenek Çıkıyordu Sata Ve Kingston Ama Şimdi Uefi Gibi Bir İbarede Çıkıyor
Bu Nedir Neden Geliyor Formatı Kıngston Tıklayarak attım ama aklımda kaldı bir sorun olurmu diye foruma yazıyorum.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,287
İsim
Semih Boran
UEFI: usb marka model yazanı seçip kurmanız gerekiyor. windows logosuyla mı açılıyor bilgisayar yoksa komple anakartınızın markasıyla mı açılıyor? msinfo32'den sistem modu kısmının ekran görüntüsü atabilir misiniz? UEFI yazıyorsa UEFI, eski yazıyorsa legacydir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Cahit Cihan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
UEFI: usb marka model yazanı seçip kurmanız gerekiyor. windows logosuyla mı açılıyor bilgisayar yoksa komple anakartınızın markasıyla mı açılıyor? msinfo32'den sistem modu kısmının ekran görüntüsü atabilir misiniz? UEFI yazıyorsa UEFI, eski yazıyorsa legacydir.
cidden bende neden asus logosu ile açılıyor diyorum o zaman şimdi yeniden uefi seçip format atmam gerekiyor galiba o kadarda update yapmıştım eve gidince görüntüde atarım msinfo nun hocam

eren28tr

80+ Gold
cidden bende neden asus logosu ile açılıyor diyorum o zaman şimdi yeniden uefi seçip format atmam gerekiyor galiba o kadarda update yapmıştım eve gidince görüntüde atarım msinfo nun hocam
Gpt olarak yazdırdığın için öyle gözüküyor bir sorun yok yani.

eren28tr

80+ Gold
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,477
Üyeler
151,555
Son üye
Memree
Top Bottom