Neler Yeni

Hp Victus i5 14500HX RTX 4050 alınır mı ?

Mergen4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Abdullah Cin
Merhabalar. Hp victusun i5 14.nesil 16GB ram ve 4050li modelini mağazadan 32.700e almayı düşünüyorum. Cihaz iyi midir? Önerir misiniz? Kullanan varsa deneyimlerini merak ediyorum ve bu fiyata yakın daha iyi performans alabileceğim bir sistem varsa önerebilirsiniz teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Burhan Bey
Victuslarla ilgili tonla konu açıldı burada, bence kötü cihazlar değiller, güncel donanımları kullanan fiyat performans ürünleri diyebiliriz. Panel ve malzeme kalitesi olarak biraz vasat altı kaldıklarını düşünüyorum.

eren28tr

80+ Platinum
Merhabalar. Hp victusun i5 14.nesil 16GB ram ve 4050li modelini mağazadan 32.700e almayı düşünüyorum. Cihaz iyi midir? Önerir misiniz? Kullanan varsa deneyimlerini merak ediyorum ve bu fiyata yakın daha iyi performans alabileceğim bir sistem varsa önerebilirsiniz teşekkürler.
O fiyata pahalı hocam rtx 4060 olmasın o

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Bora
Acer nitro 16 al. Hem daha ucuza bile geliyor sanırım. Hp victuslar rezil ekranlarından dolayı alınmazlar. Soğutması da kötü. Laptop alacaksan soğutma önemli. +8gb ram alırsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi ildesin bilmiyorum ama çoğu ilde var gibi gözüküyor. Mağazadan alabilirsin.

@eren28tr gerçekler evlat.

lOxOl

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Sefa

eren28tr

80+ Platinum
Acer nitro 16 al. Hem daha ucuza bile geliyor sanırım. Hp victuslar rezil ekranlarından dolayı alınmazlar. Soğutması da kötü. Laptop alacaksan soğutma önemli. +8gb ram alırsın.

Hangi ildesin bilmiyorum ama çoğu ilde var gibi gözüküyor. Mağazadan alabilirsin.

@eren28tr gerçekler evlat.
Gerçekler değil modele göre değişir soğutmasıda kötü değil sallamışsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Bora
Gerçekler değil modele göre değişir soğutmasıda kötü değil sallamışsın.
Arkadaş model paylaşmadığı için geneli söyledim. Soğutması da kötü bu arada. Fanın deli gibi dönüp ses yaptığı modda yük altında 90 dereceyi görüyor. Victus serisi mükemmel bir seri değil genel açıdan. HP'nin victus ve omen arasında yeni bir seri çıkartması lazım bana göre. En azından victus serisindeki negatif yönleri düzeltseler iyi olur. Daha ucuza daha iyi performans almak varken neden victus alsın ki arkadaş. Soğutma laptopta en önemli şey. Srgb değeri tepkime süresi de önemli. Onun dışında özellik açısından çok fark yok zaten. Aylardır araştırıyorum merak etme. Bu kanılara bir anda varmadım.

eren28tr

80+ Platinum
Arkadaş model paylaşmadığı için geneli söyledim. Soğutması da kötü bu arada. Fanın deli gibi dönüp ses yaptığı modda yük altında 90 dereceyi görüyor. Victus serisi mükemmel bir seri değil genel açıdan. HP'nin victus ve omen arasında yeni bir seri çıkartması lazım bana göre. En azından victus serisindeki negatif yönleri düzeltseler iyi olur. Daha ucuza daha iyi performans almak varken neden victus alsın ki arkadaş. Soğutma laptopta en önemli şey. Srgb değeri tepkime süresi de önemli. Onun dışında özellik açısından çok fark yok zaten. Aylardır araştırıyorum merak etme. Bu kanılara bir anda varmadım.
Hayır soğutması kötü değil nitro 16 soğutması daha iyi evet ama soğutması kötü değil dediğim gibi modele göre değişir kötü laptop değil yani.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,144
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Hayır soğutması kötü değil nitro 16 soğutması daha iyi evet ama soğutması kötü değil dediğim gibi modele göre değişir kötü laptop değil yani.
Kötü bir laptop gene anakartsal problemli bir victus konusu açıldı soğutmasıda iyi falan değil limitli.

RTX 4060 ve i7 12700H lı nitro 5 öneririm 165 hz ekranlı hemde 3ms

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,144
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Bora
Dostum arkadaşıma aldırdım laptobu. Bir sorun çıktı laptopta. Tam hatırlamıyorum. Çocuk aylardır Adana'da servisten cevap bekliyor. Üstelik daha servise bile vermedi laptobu. Servis açısından bile alınmaz HP. Forumlarda vs. millet 6 ay sonra anca sonuca ulaşıyor. O süreçte de köpek gibi süründürüp bir üst modelini falan veriyorlar. Versinler bir zahmet o kadar beklemeye.

Bence alınır hocam limitli evet ama modeline göre alınabilir.
Aga daha iyi ve daha ucuz model var. Neden hâlâ çabalıyorsun? Sen hp kullanıyorsun diye herkes hp kullanmak zorunda değil. (Yada fanboysun diye)

Top Bottom