Neler Yeni

Öneri Kaliteli bir kule tipi arıyorum

lOxOl

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Sefa

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,605
İsim
Özgürcan

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
Bütçe sıkıntısı yok corsair h100 düşünüyorum ama damlatma falan yapar diye korkum var sizce pearless mi tercih etsem daha iyi olur? İşlemciyi yakında 7800x3d yapma düşüncem var
7800x3dye hava soğutucu yetersiz gelir gibi hocam hele render falan yapıyorsanız dün bi konuda görmüştüm amazon deepcool mystique 360 4k küsür fiyata inmişti millet güzel diyodu ama amazon sitesi yanıt vermiyor o sayfaya şuan kaliteli bi 360lık alın bence garantiye alarak
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben bugün r5 5600 için sipariş verdim yorumlarda oyunlarda 55 60 derece çalıştığını söylüyorlar bakalım. fiyata göre iyi gözüküyor
bende bunu alıcam gibi rgb zaten çok hoşuma gitmiyor oyunlarda test edince konuya yazar mısın rica etsem birde hangi oyunlarda test edeceksin?

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Furkan
7800x3dye hava soğutucu yetersiz gelir gibi hocam hele render falan yapıyorsanız dün bi konuda görmüştüm amazon deepcool mystique 360 4k küsür fiyata inmişti millet güzel diyodu ama amazon sitesi yanıt vermiyor o sayfaya şuan kaliteli bi 360lık alın bence garantiye alarak

bende bunu alıcam gibi rgb zaten çok hoşuma gitmiyor oyunlarda test edince konuya yazar mısın rica etsem birde hangi oyunlarda test edeceksin?
Phantom sprit almayı düşünüyorum bende de stoklara ne zaman gelir acaba

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
hayır anakartın arkasından boşluktan tutması için plate var onu takıyosun çıkarmana gerek yok

2 heatsinkli peerless 240mm sıvı soğutucu gücünde sen belki tek heatsinkli ag400 daha iyi olabilir diyosun nasıl abartma ne alaka :D ayrıca bende ikisi de var tahmini konuşmuyorum veriler ortada
thermaltake assassin king soğutucusu ile farkları neler pearlessin biliyor musun?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,363
İsim
Kerem Çavuş
thermaltake assassin king soğutucusu ile farkları neler pearlessin biliyor musun?
biri tek heatsinkli diğeri 2 heatsinkli direkt soğutma olarak farklı modeller , king giriş seviye ag400 ayarında ve onlar arasından da en kaliteli soğutmalardan biri ve 5 bakır boruya sahip , peerless de 2 heatsinkliler arasından en iyilerden biri çok para vermek istemiyosan ve kasada kaba durmasını istemiyosan king de alabilirsin , 13400f i o da soğutur

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
biri tek heatsinkli diğeri 2 heatsinkli direkt soğutma olarak farklı modeller , king giriş seviye ag400 ayarında ve onlar arasından da en kaliteli soğutmalardan biri ve 5 bakır boruya sahip , peerless de 2 heatsinkliler arasından en iyilerden biri çok para vermek istemiyosan ve kasada kaba durmasını istemiyosan king de alabilirsin , 13400f i o da soğutur
eyvallah hocam pearless alacam galiba

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
söyledim fakat tekrar söyleyim assasin king de güzeldir o da soğutur bu arada , ama fiyat farkı az ben de peerless tercih ederdim
aynen fiyat farkı az almışken kalitelisini alayım teşekkürler önerilerin ve verdiğin bilgiler için

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,605
İsim
Özgürcan

Ekran Görüntüsü (34).png

ürün geldi montajını yaptım stok ayarlarda test edicem oyunlar bunlar sana bazılarını atarım the last of us rdr2 falan

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
Alıntıyı görüntüle
ürün geldi montajını yaptım stok ayarlarda test edicem oyunlar bunlar sana bazılarını atarım the last of us rdr2 falan
Hocam 3 istek oyunum olucak müsait olunca dener misin 1er saat oynayıp ss atsan sıcaklığı
Elden ring
Rdr2
Dying light 2
Şimdiden teşekkürler oynadığın bütün oyunlarin sıcaklıklarını atabilirsin nasi istersen iyi geceler

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,605
İsim
Özgürcan
Hocam 3 istek oyunum olucak müsait olunca dener misin 1er saat oynayıp ss atsan sıcaklığı
Elden ring
Rdr2
Dying light 2
Şimdiden teşekkürler oynadığın bütün oyunlarin sıcaklıklarını atabilirsin nasi istersen iyi geceler
yarın oynar atarım hocam elden ring yok ama yükleyecem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,763
Üyeler
156,830
Son üye
syanze
Top Bottom