Neler Yeni

Öneri Babam İçin Telefon Önerisi Verir Misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı, ekran kartı, işlemci, vb.
Steam
Mehmetali20100
Discord
mehmetali2407
SAKIN XIAOMI ALMASIN. DOĞU TURKİSTANLI IRKDAŞLARIMIZIN KANI O KADAR UCUZ DEĞİL :(( Yenilenmiş iPhone alabilir 11 veya X serisinden. Ama güncellik şartsa s22 veya s23 ya da s24 serisinden giriş seviye bir şey düsunebilirsiniz

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Hocam pedere almanıza rağmen okadar düşmeyin bence. Benim tavsiyem ise şarz aleti ile 10000 TL olan Samsung M34' ü almanız.
Peder 65 yaşında telefonu kullanmayı zor öğrendi android :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kankam adam belkide telefonu eski diye bir şey yapamıyor. Babama alıyorum diye çokta ucuza kaçma adam kendine vakit geçirir, fotoğraf vs çeker.
peder 65 yaşında reis yapsa bile en fazla youtube da video izler başka ne yapabilir o yaşta adam. yok ama hadi facebook ta gezsin

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
801
İsim
Muhammed emin efe

peder 65 yaşında reis yapsa bile en fazla youtube da video izler başka ne yapabilir o yaşta adam. yok ama hadi facebook ta gezsin
Tamam işte tembihle evlilik sitelerine girmesin onun dışında takılır kendine zamanı geçer.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Tamam işte tembihle evlilik sitelerine girmesin onun dışında takılır kendine zamanı geçer.
gerek yok gibi geliyor bana öyle yüksek telefonlara çünkü pederi biliyorum tanıyorum. en fazla bi okey oynar telefonda oda online değil oyun botuyla :D

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
801
İsim
Muhammed emin efe
gerek yok gibi geliyor bana öyle yüksek telefonlara çünkü pederi biliyorum tanıyorum. en fazla bi okey oynar telefonda oda online değil oyun botuyla :D
O zaman bi arkadaş 4500 liralık telefon atmış onu al gitsin.

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
İnfinix note 30 veya tecno camon alabilirsin kaçak 6-7 civarı.

Bunlar kayıt için içi açılmıyor yazılım ile imei kayıt yapılıyor şimdiki bozuk olan cihazın imei numarasını içine atarlar kullanır öyle

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim

En azından bataryası çok iyi uzunca görüntülü arama yapabileceği bir telefon almış olur. O amaçlar içinde 5-6 yıl gider.

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,634
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427
reis gerek var mı bu kadar paraya sence? telefonla yaptığı tek şey birilerini aramak arama açmak smslere bakmak falan.

o fiyatlara samsung a05s var enazından samsung yani
Samsung A serisi özellikle başında sıfır varsa alınmaz. Vivo bakılabilir uzun süredir babam kullanıyor gayet iyi şekilde yetiyor ayrıca arayüzü sorunsuz ve pil ömürleri de genelde iyi. Babamda Y20 var Vivo.

Xiaomi veya Redmi, POCO cihazlar fikrimce almayın MIUI gerçekten rezil kanser ediyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,143
Üyeler
147,482
Son üye
arthurmorgan1523
Top Bottom