Neler Yeni

🔥İndirim Razer BlackShark V2 X Green Gaming Kulaklık - SEPETTE1.749,00 TL

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Yücel İsra TEMİR

bende BlackShark V2 X kulaklık var kanka alalı 1 yıl olmadı mikrofon bozuldu, kulaklığın üstündeki volume zımbırtısı fulleyince daha az ses veren hale geldi, BlackWidow V3 Tenkeyless Green Switch klavyesi var her bastığımda yay sesi veriyor y tuşu bazen iki kez basıyor vs. sadece mouse olarak memnunum​

Eee sadece 1 tane kulaklık kullanmışsın ve şanssız bir olay yaşamışsın. Neden bütün hepsine laf ettin ? Ve 100 kişide düzgün bir tek sende sıkıntı olmuş, her üründe olacağı gibi. O yüzden hala alınabilir bir kulaklık. Sırf 100 kişiden 1'i sorun yaşadı diye hiç bir ürün alama o zaman.
Mesaj otomatik birleştirildi:

MSI PRO H610M-B DDR4 mATX 1700p

var bende sıkıntı yaratırmı acaba seste
Anakartın ses kartı iyi mi kötü mü bilmiyorum.

The GodFather

80+ Silver

bende BlackShark V2 X kulaklık var kanka alalı 1 yıl olmadı mikrofon bozuldu, kulaklığın üstündeki volume zımbırtısı fulleyince daha az ses veren hale geldi, BlackWidow V3 Tenkeyless Green Switch klavyesi var her bastığımda yay sesi veriyor y tuşu bazen iki kez basıyor vs. sadece mouse olarak memnunum​

Benim kulaklık sapasağlam ilk günkü gibi çalışıyor geçensene martta aldım

ssh4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Ad Soyad
Şu nasıl arkadaşlar blackshark v2'e göre?

Bu arada telefon aldığımız da yanında gelen telefon kulaklıkları vardı kulağın içine yerleştiriyorduk ama kulağın içine sıkıştırmıyorduk slikon yoktu uçlarında ismini bilmiyorum bulamadım da o tarz kulaklıkları nasıl bulabilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815

kanka vala 2 yıldır kullaniyorum blackshark v2 x bi sorun cikmadi tek begenmedigim yan sesi disariya cok veriyo

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
KAAN ŞAHİN
sipariş ettim kargoda şuan umarım pişman olmam

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
KAAN ŞAHİN
kanka vala 2 yıldır kullaniyorum blackshark v2 x bi sorun cikmadi tek begenmedigim yan sesi disariya cok veriyo
Dışarıya sesi kulaklık takılı değilken çok veriyor ama kulaklık takılıyken sesi dışarı çok minimal düzeyde veriyor.

Dışarıya sesi kulaklık takılı değilken çok veriyor ama kulaklık takılıyken sesi dışarı çok minimal düzeyde veriyor.
Gerçi burada koşullarda önemli. Şöyle ki; kulaklığı takan kişiyle omuz omuza olunca sesi duymaya başladım, onun dışında sesi duymadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815

Gerçi burada koşullarda önemli. Şöyle ki; kulaklığı takan kişiyle omuz omuza olunca sesi duymaya başladım, onun dışında sesi duymadım.
ben kulakligi takmadan sesi baya bi duyuyorum kulakligi takincada deneme firsatim olmadi

Top Bottom