Neler Yeni

2 Kasa Arasında Kaldım Sizce Hangisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Yasin eroğlu
Bütçe
2000
Merhabalar 2 ürün arasında kaldım sizce hangisi fp olur

Aşağıdaki linkteki ürün outlet ürünü ama sadece arka kısmınad kılcal çizikler mevcut, üst 360 desteği yok ama ön desteği var, kullananlar gayet iyi demiş sac kalınlığı 0.60.

Bu ürünün menteşeli yan kapağı var, üst 360 desteği var, önde öyle, sac kalınlığı 0.70 ama fanları çok kötü denmiş, + 100 tl de naystan indirim yapabiliyorum.

ByJante

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
Burak Kiremitçi
Dk431 in beyazını kullanıyorum.Geldiği gibi fanlarını çıkardım.Fan masrafına gireceksiniz mecbur.Ben bunu göz önüne alarak thermalright tl-c12c-s fan seti aldım.Gayet ferah bir kasa ısınma ile ilgili bir şikayetim olmadı.ön ve üst 360 sıvı soğutma desteğide güzel. Arctic Liquid Freezer gibi kalın bir soğutucu bile sığıyor.
20240606_141756.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Yasin eroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dk431 in beyazını kullanıyorum.Geldiği gibi fanlarını çıkardım.Fan masrafına gireceksiniz mecbur.Ben bunu göz önüne alarak thermalright tl-c12c-s fan seti aldım.Gayet ferah bir kasa ısınma ile ilgili bir şikayetim olmadı.ön ve üst 360 sıvı soğutma desteğide güzel. Arctic Liquid Freezer gibi kalın bir soğutucu bile sığıyor.
Alıntıyı görüntüle
kmk o zaman dark guardian alayım fanları gayet işimi görür benim kasa küçük olduğu için kapağı kpanmıyor haliyle tozlanıyor ısınma problemim yok şimdilik

ByJante

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
Burak Kiremitçi
kmk o zaman dark guardian alayım fanları gayet işimi görür benim kasa küçük olduğu için kapağı kpanmıyor haliyle tozlanıyor ısınma problemim yok şimdilik
tabii ki masrafa girmek yerine guardian alabilirsiniz.Daha mantıklı olur👍

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Yasin eroğlu
tabii ki masrafa girmek yerine guardian alabilirsiniz.Daha mantıklı olur👍
şu an bi videosunu izledim dark guaridanda 360 mm sıvı soğutma için hdd yuvasının sökülmesi gerekiyormuş ama + rgb kontrolcüsü var

ByJante

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
Burak Kiremitçi
şu an bi videosunu izledim dark guaridanda 360 mm sıvı soğutma için hdd yuvasının sökülmesi gerekiyormuş ama + rgb kontrolcüsü var
Hdd kullanmıycaksanız kaybedek bir şey yok o zaman hayırlı olsun diyelim 😊

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Yasin eroğlu

ByJante

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
Burak Kiremitçi
hdd var ben de sıkıntı o :D
peki harici kasa fanı alırken neye dikkat etmem gerekir.
mesela zoko alsam bu fanları taksam iş görür mü ?
Molex bağlantılı bunlarda zokonun fanlarından pek farkı yok.4 pinli Pwm fan alırsanız hızınıda ayarlayabilirsiniz.

Top Bottom