Neler Yeni

Öneri Ryzen 5 2600 İşlemci Kule Tipi Soğutucu 1500₺ Bütçem Var.

Ali2000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
.
Ryzen 5 2600 işlemciyi en güzel hangi kule tipi soğutucuyla sogutabilirim? hafif bir overclock yapmayi düşünüyorum.

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
338
İsim
Tx
Ryzen 5 2600 işlemciyi en güzel hangi kule tipi soğutucuyla sogutabilirim? hafif bir overclock yapmayi düşünüyorum.
Bu bütçede alabileceğin en iyi soğutuculardan biri Thermalright Peerless Assassin olur. Eğer ileriye dönük diye almak istiyorsan sorun yok ancak bilgin olsun o işlemciye bu soğutucu abartı kaçar.

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Yağız Arslan Baytekin
600 tl civarına bakır borulu bir soğutma alsan işini görecektir stok Soğutucusu bile yetiyor bakır borulu bir soğutucu dediğim gibi işine yarayacaktır
Mesaj otomatik birleştirildi:

dark freezer x123 önerebilirim güzel bir termal macunla işini görücektir

Son düzenleme:

Ali2000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu bütçede alabileceğin en iyi soğutuculardan biri Thermalright Peerless Assassin olur. Eğer ileriye dönük diye almak istiyorsan sorun yok ancak bilgin olsun o işlemciye bu soğutucu abartı kaçar.
Eğer bu soğutucuyu alırsam maksimum kaç derece fark olur?
Başka önerilerde yapabilirmisiniz ?
Ayrıca önerdiğiniz soğutucuda bakır boru yok sanırsam olup olmaması çok bir şey fark ettirirmi?

1500tl bütçeye ikinci elde yeni işlemci bulursun
r5 2600 şuan işimi görüyor hocam belki ileride komple kasayı değişebilirim

600 tl civarına bakır borulu bir soğutma alsan işini görecektir stok Soğutucusu bile yetiyor bakır borulu bir soğutucu dediğim gibi işine yarayacaktır

Öneriniz için teşekkür ederim hocam

Son düzenleme:

Ali2000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

deepcool ak400 almayı düşünüyorum iyi bir soğutucumu?

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Yağız Arslan Baytekin
deepcool ak400 almayı düşünüyorum iyi bir soğutucumu?
bence ryzen 5 2600 için 1000tl soğutucuya para verme işlemci zaten 1400 tl civarı fiyat bandı var bu kadar bütçe yükselticeğine kendi işlemci ne overclock yapma satıp ryzen 5 3600 veya ryzen 5 5500 alsan daha iyi olur stok soğutucu ile soğuta bilirsin iki işlemciyi de overclock yapma gereği duymazsın

Top Bottom