Neler Yeni

30-35k Bandında Laptop Öerir Misiniz?

Pukiina

80+ Bronze
Bende 9 Aydır kullanıyorum aynı cihazı. Şuan CS2'de 70 - 80 Derecelerde işlemci. Tabi fanlar sadece dönüyor, soğutma işlevini kaybetti. ( 1 Kere temizlik yapmadım. )
ben cs oynamadım daha henüz bakımını yaptırmadım ama valorant rdr gibi oyunlarda max gördüğü derece 78 derece yi buluyor. akıcılık olarak da bayağı iyi diğerleri hakkında pek bilgi sahibi değilim ama bunu alırken bayağı araştırdım ben acer nitro vardı bir arkadaşımda tır oyunu oynarken fanları bas bas bağırıyordu benim ki yanında civciv gibi kaldı
Mesaj otomatik birleştirildi:

E tabi canım nitro 5 da 6000-7000 RPM arası calışan fanlar var victus maksimum 5300 RPM gördü
yok olabilir tabi ama ben mimarlık öğrencisiyim arada farklı ortamlarda da çalışmam gerekeceğiiçin o sesinden ötürü nitrodan vazgeçmiştim o yüzden laptop alırken de bayağı araştırdık aldık bu nitroya göre sessiz kaldı

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
ben cs oynamadım daha henüz bakımını yaptırmadım ama valorant rdr gibi oyunlarda max gördüğü derece 78 derece yi buluyor. akıcılık olarak da bayağı iyi diğerleri hakkında pek bilgi sahibi değilim ama bunu alırken bayağı araştırdım ben acer nitro vardı bir arkadaşımda tır oyunu oynarken fanları bas bas bağırıyordu benim ki yanında civciv gibi kaldı
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok olabilir tabi ama ben mimarlık öğrencisiyim arada farklı ortamlarda da çalışmam gerekeceğiiçin o sesinden ötürü nitrodan vazgeçmiştim o yüzden laptop alırken de bayağı araştırdık aldık bu nitroya göre sessiz kaldı
Sessizlik isteyen biri nitro alırsa sakin klasik müzik dinleyen birinin hayko cepkin hayvağn şarkısını açması gibi olur.

Top Bottom