Neler Yeni

SİSTEM TAVSİYESİ bekliyorum

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
836
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Bende diyorum ki bu fiyata ne var başka bundan daha iyi olan vatandakinin ekran kartına herkes kötü diyor tek tek de olabilie direkt sistemde olabilir ne alabilirim sence
Hocam bazı kusurlara bence katlanılmaz gpu kötüde olsa sonuçta fiyat mükemmel zaten 85 derece geçmez tahminimce

mort61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hüseyin Akbulut
Hocam bazı kusurlara bence katlanılmaz gpu kötüde olsa sonuçta fiyat mükemmel zaten 85 derece geçmez tahminimce
Bilmiyorum valla kafam çok karıştı kuzenlerimde 4060 li sistem var zaten her şeyi açıyor 2 bin fark için sıkıntıya girmeye değmez bence

Reliable

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Altan
Bilmiyorum valla kafam çok karıştı kuzenlerimde 4060 li sistem var zaten her şeyi açıyor 2 bin fark için sıkıntıya girmeye değmez bence

Bu sistem attığınız sistemden 10 kat daha iyi. Kuzenlerinizden daha fazla fps alırsınız. 4k daha ucuz. Dehşet sistem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Halil Yaşar
Stok yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende diyorum ki bu fiyata ne var başka bundan daha iyi olan vatandakinin ekran kartına herkes kötü diyor tek tek de olabilie direkt sistemde olabilir ne alabilirim sence
Sıkıntıya falan girmessin hem daha az para ödeyeceksin hemde daha iyi bir performans alıcaksın ne sıkıntısı.

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
836
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765

mort61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hüseyin Akbulut

Bu sistem attığınız sistemden 10 kat daha iyi. Kuzenlerinizden daha fazla fps alırsınız. 4k daha ucuz. Dehşet sistem.
Kanka yalan yok bilgisyardan çok anlamam beni uzun süre götürür mü çoğu şeyi kastirmadan yillarca oynatır mı. Atıyorum 2-3 sene sonra bir sıkıntı çıkarır mı

Reliable

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Altan
Kanka yalan yok bilgisyardan çok anlamam beni uzun süre götürür mü çoğu şeyi kastirmadan yillarca oynatır mı. Atıyorum 2-3 sene sonra bir sıkıntı çıkarır mı
Hocam böyle güçlü bir sistem sizi 2-3 sene değil 10-15 seneden fazla götürür. Her yeni nesil oyunu zorluk çıkarmadan açar. Bu fiyata 12 GB VRAM ekran kartı var daha ne olsun. Aklı olan bu sistemi kaçırmaz istediğin kadar site gez bu fiyat bandına bundan iyi sistem bulamazsın.

mort61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hüseyin Akbulut
Hocam böyle güçlü bir sistem sizi 2-3 sene değil 10-15 seneden fazla götürür. Her yeni nesil oyunu zorluk çıkarmadan açar. Bu fiyata 12 GB VRAM ekran kartı var daha ne olsun. Aklı olan bu sistemi kaçırmaz istediğin kadar site gez bu fiyat bandına bundan iyi sistem bulamazsın.
Bu ekran kartını ilk defa duydum hemen forumlarda baktım herkes iyi diyor nasip olursa bunu alıcam çok teşekkür ederim bir de sorum olucak 240 hz curved monitor bakmıştım https://www.akakce.com/monitor/en-u...ms-full-hd-curved-pivot-fiyati,640169127.html
Daha ucuzu ve kalitelisi var mıdır acaba gamebooster vardı kötü diye biliyorum

Reliable

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Altan
Bu ekran kartını ilk defa duydum hemen forumlarda baktım herkes iyi diyor nasip olursa bunu alıcam çok teşekkür ederim bir de sorum olucak 240 hz curved monitor bakmıştım https://www.akakce.com/monitor/en-u...ms-full-hd-curved-pivot-fiyati,640169127.html
Daha ucuzu ve kalitelisi var mıdır acaba gamebooster vardı kötü diye biliyorum
6700 XT yeni nesil ekran kartı çok iyi bir kart şimdiden hayırlı olsun.

Monitör için bütçe yazar mısın ve 240 Hz olmak zorunda mı?

mort61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hüseyin Akbulut
6700 XT yeni nesil ekran kartı çok iyi bir kart şimdiden hayırlı olsun.

Monitör için bütçe yazar mısın ve 240 Hz olmak zorunda mı?
Kanka ekran kartı için tekrar sağol 240 hz olmak zorunda assagisi çok yavaş kalıyor bütçe de attığım linkden ucuz ve kaliteli olursa iyi olur. Bir de 27 inc olucak

Reliable

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Altan
Kanka ekran kartı için tekrar sağol 240 hz olmak zorunda assagisi çok yavaş kalıyor bütçe de attığım linkden ucuz ve kaliteli olursa iyi olur. Bir de 27 inc olucak

ViewSonic hem tanıdık hem kaliteli bir marka kesinlikle öneririm. 240 Hz'i tam olarak alabilmen için DP kablosu kullanman lazım dememe gerek yoktur herhalde 🤗

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,004
Üyeler
147,456
Son üye
envernel
Top Bottom