Neler Yeni

İphone 13 vs 14 vs 15 Hangisi Alınır

loewry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Alper Kaplan
Merhabalar pro alacak bütçem yok. 2. El almak istemiyorum. Düz 13 vs 14 düşünüyordum çevremdeki çoğu kişi düz olarak 15 alınır sadece dedi 15 e bütçemi zorlamak istemiyorum fakat zorlamaya degermi

Atemix38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Atemix38
Merhabalar pro alacak bütçem yok. 2. El almak istemiyorum. Düz 13 vs 14 düşünüyordum çevremdeki çoğu kişi düz olarak 15 alınır sadece dedi 15 e bütçemi zorlamak istemiyorum fakat zorlamaya degermi
İphone zorunlu mu? İsterseniz Android'e yönelebilirsiniz.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,601
İsim
Yavuz
13 ile 14 aynı neredeyse fiyat farkına bağlı ikisinden biri alınabilir. 15 te özellik olarak çok fark var 15 tabi ki daha iyi.

loewry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Alper Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,601
İsim
Yavuz
Iphone deneyimlemek istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

15 e zorlamamı mı oneriyorsunuz
En az 2-3 yıl kullanacaksan evet 16 çıkacak istersen onu bekle.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,601
İsim
Yavuz

kumuw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Emir
Bence hepsi alınabilir 13 de alabilirsin diğerlerinde hayatını değiştirecek bir fark yok. Zaten hangisini alırsan al sürekli güncelleme alır.

Bones

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Jon
Iphone deneyimlemek istiyorum

15 e zorlamamı mı oneriyorsunuz
bence alıcak isen 15 e zorlamalısın apple yeni ram miktarı yüksek ve işlemcisi A17 fakat apple son zamanlarda yaptığı duyuruda yapay zeka nın gelmiyeceğini bunun sebebinin ram olduğunu dile getirdiği özellikle apple deneyimlemek sadece ego tatmini olarak düşünüyorum "ben iphone kullanıyorum" ya da diğer insanların benzer şekilde reaksiyon göstermesi için "iphone kullanıyor" iphone günümüz içi bir statü gibi bir şey olarak görülüyor fakat oldukça başarısız daha düşük fiyatlara benzer performans teleofn bulmak mümkün NOT* 15 pro serisi hariç deneyimledim ve gayet başarılı

Palo DAYI

80+ Silver
bence alıcak isen 15 e zorlamalısın apple yeni ram miktarı yüksek ve işlemcisi A17 fakat apple son zamanlarda yaptığı duyuruda yapay zeka nın gelmiyeceğini bunun sebebinin ram olduğunu dile getirdiği özellikle apple deneyimlemek sadece ego tatmini olarak düşünüyorum "ben iphone kullanıyorum" ya da diğer insanların benzer şekilde reaksiyon göstermesi için "iphone kullanıyor" iphone günümüz içi bir statü gibi bir şey olarak görülüyor fakat oldukça başarısız daha düşük fiyatlara benzer performans teleofn bulmak mümkün NOT* 15 pro serisi hariç deneyimledim ve gayet başarılı
Iphone 13 ve s23 arasında kalıp s23 aldım isyeri de iphone 13 olan bir abim ile karsilartirdigimda fotograf olsun video olsun öyle aman aman fark yok yani demem oki iphone popüler kültür köleliği gibi birsey onda iphone var bende niye olmasın kafasına giriyor millet ve diğer iyi cihazları göz ardı ediyor

loewry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Alper Kaplan
Iphone 13 ve s23 arasında kalıp s23 aldım isyeri de iphone 13 olan bir abim ile karsilartirdigimda fotograf olsun video olsun öyle aman aman fark yok yani demem oki iphone popüler kültür köleliği gibi birsey onda iphone var bende niye olmasın kafasına giriyor millet ve diğer iyi cihazları göz ardı ediyor
hocam ios deneyimlemek istiyorum yinede

Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Yiğit Can Kocaman
iphone 15 A17 kullanmıyor ki

selamlar. iphone 15 almak sizi gerçekten ekonomik olarak çok zor durumlara sokmayacaksa iphone 15 için zorlayın derim. 13 ile 14 arasında da cevap tabii ki 14. her zaman en yenisini almak daha mantıklı, 13 ve 14 arasında aman aman farklar olmasa bile 1 yıl daha fazla yazılım desteği gibi farklar bence kesinliekle uzun vadede önemli. üstelik iosun da ram gereksinimleri zamanla artacağından 4 gb değil de 6 gb ram sizi daha da rahatlatacaktır.

Top Bottom