Neler Yeni

Yardım incehesap monitor iade 38.000tl

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,778
İsim
.
Arkadaşlar 11.06.2024 tarihinde incehesaptan 38.399tl ye
bu mönitörü aldım. Test ettim ölü pixel çıktı. temiz bir şekilde geri gönderdim. Mümkünse değişim değilse iade istedim tamam dediler servise vermişler.
28.06.2024 tarihinde bana hiç bilgi verilmeden tekrar göndermişler teslim aldım monitorü.
Aynı ürünü göndermişler ölü pixel duruyor değişim yok. Üstüne monitörün içinde vida tıkırdıyor hertarafı iz ben tertemiz vermiştim monitor sağlam durmuyo tutunca.

sitede geri iade seçeneğide yok ne yapacağım şimdi lütfen yardım edin
tüketici hakem heyetine nasıl başvuracağım bilen abiler yardım etsin nolur

kargoyu açmadan çekmiştim monitör çöp olmuş
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Hocam çok geçmiş olsun o monitörün hali ne içine edip yollamışlar.
Kesinlikle THH başvurun siteden online olarak başvurabilirsiniz

FurkanIIy

80+ Bronze
İncehesap ın servis dediği oksid bilişimi şikayet etmiyim mi yani? İncehesap ı şikayet başvurusu yaptım
Yok lan o anlamda demedim. THH önüne gelene ceza basıyor anlamında dedim. İkisini de şikayet et.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,674
İsim
Hacı

mea554477

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammed Emin Akan
Kendileri çizip bana suç atıyorlar. İlk kargoya verdiğimde resim çekmedim nasıl kanıtlayacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tekrar geri yolladılar

Ekler

• Screenshot_20240702_183510_Chrome.png
    Screenshot_20240702_183510_Chrome.png
    192.4 KB · Hit: 47

mea554477

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammed Emin Akan
Kendileri çizip bana suç atıyorlar. İlk kargoya verdiğimde resim çekmedim nasıl kanıtlayacağım

Tekrar geri yolladılar
forumu ilk açtığım tarihle bunların iade reddetme sebebi tarihi kanıt olurmu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
berke can
hocam ne thhsi ne şeyi ya burdakilerin de işi gücü thh cart curt. servise adam akıllı tekrar yolla incehesaba yollama durumu anlat değişim saglanmazsa thhye şu maddeye istinaden vericem falan de değişirler bos yere ugrasma

mea554477

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammed Emin Akan
Hocam dediğim yeri aradınız mı
aramadım hocam .incehesap aynı yere vermiyormu

hocam ne thhsi ne şeyi ya burdakilerin de işi gücü thh cart curt. servise adam akıllı tekrar yolla incehesaba yollama durumu anlat değişim saglanmazsa thhye şu maddeye istinaden vericem falan de değişirler bos yere ugrasma
incehesabin verdiği servis değişim yapmıyor ıade içinde çizilmiş diye yalan uydurmuşlar oda olmuyor

Hocam dediğim yeri aradınız mı
yarın arayayım da olmayacak gibi

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Mert

incehesabin verdiği servis değişim yapmıyor ıade içinde çizilmiş diye yalan uydurmuşlar oda olmuyor
Tüm bu yazışmaları da Thh dosyasına ekleyip iade gelen monitörü kullanmaya devam edin.
Emsal kararları konu içerisinde size gönderdim. Şikayetvar üzerinden de şikayetlerinizi iletin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
berke can

yarın arayayım da olmayacak gibi
o zaman msi yurtdısına mail atsın ve thhye basvursun ama ilk iş thh degil ondan oyle yazdım ugrasabildigin kadar ugrasıcaksın sonra thhye gidiceksin yoksa 6 ay bekler ürünün 6 ay onceki fiyatının iadesini alırsın max

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Mert
o zaman msi yurtdısına mail atsın ve thhye basvursun ama ilk iş thh degil ondan oyle yazdım ugrasabildigin kadar ugrasıcaksın sonra thhye gidiceksin yoksa 6 ay bekler ürünün 6 ay onceki fiyatının iadesini alırsın max

Zaman kaybetmeden ilk iş Thh. Emsal kararı okursanız sevinirim...

Ekler

• 87444c756ae363f61ef838bf29557c63.jpeg
    87444c756ae363f61ef838bf29557c63.jpeg
    219.6 KB · Hit: 27

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,191
İsim
haro
Oled almak için erken. Amoled yanığı gibi yanıyorlar. Bunun önüne geçtiklerini vakit alınır.

3 yıl garantisi var.

Arkadaşlar 11.06.2024 tarihinde incehesaptan 38.399tl ye
bu mönitörü aldım. Test ettim ölü pixel çıktı. temiz bir şekilde geri gönderdim. Mümkünse değişim değilse iade istedim tamam dediler servise vermişler.
28.06.2024 tarihinde bana hiç bilgi verilmeden tekrar göndermişler teslim aldım monitorü.
Aynı ürünü göndermişler ölü pixel duruyor değişim yok. Üstüne monitörün içinde vida tıkırdıyor hertarafı iz ben tertemiz vermiştim monitor sağlam durmuyo tutunca.

sitede geri iade seçeneğide yok ne yapacağım şimdi lütfen yardım edin
tüketici hakem heyetine nasıl başvuracağım bilen abiler yardım etsin nolur

kargoyu açmadan çekmiştim monitör çöp olmuş
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

O çizikleri kimsenin yaptıgını sanmıyorum. Dell oled monitörlerdede o sorun yaşanmış yabancı forumlarda okumuştum. üretirken kutuda sıkıntı var kutudan ve üzerindeki korumadan dolayı çiziliyormuş ekranlar. oled teknolojisi yeni bir teknoloji oldugu için beceriksizler iş bilmezlikleri yüzünden böyle sıkıntılar çıkarıyorlar. incehesap yapmamıştır büyük ihtimalle

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,329
Üyeler
151,531
Son üye
wirelleos
Top Bottom