Neler Yeni

2025 YKS Yaz Planı ve Öneriler

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Higi Vici
Abilerim şu an da mert hocanın kampından başladım ve günlük ilerliyorum onun yanına Kenan Karadan 2024 geometri kampından devam ediyorum. Açıkcası temelim var ama 9-10-11.sınıfları boş geçirdim obp'm 78-83 arası oluyordu. Sizce neler yapmalıyım çalışmayı artırmalı mıyım, internette gördüğüm insanlar gibi bir sürü kitap alıp her önerilen kitabı çözmeli miyim yoksa bu kitaplar yeterli olur mu?

TUREVADAM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
ALİ ACAR
11'de calismadiysan yogun bir şekilde başla bu yıla 11'i bitir tyt matematigi hallet yazın. Tyt yazın biter ama net artırması belki 6 ayını alır. Ayt adamdır calistiysan hakkını verir, tyt gibi yüzsüz değildir. Dönem içinde de ayt ağırlık verirsen halledersin. Öyle millet gibi 200 kitap alıp speedrun atayım deme o işler öyle değil öyle yapanlar da başarılı olamadı (benim çevremdekiler) . Orta seviyedeyken bilgi sarmal üst seviyeye gelince orijinal cozsen üstüne denemeler cozsen matematik hallolur. Diğerleri de bir iki kitap yeterli. Tytden çok test çözmek gerek pratiğin çok iyi olması gerek yoksa hem zaman sorun e hem de bilginin hemen aklına gelmesi de lazım. Benden bu kadar başarılar. Sayisalciydim bu arada.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Higi Vici
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
11'de calismadiysan yogun bir şekilde başla bu yıla 11'i bitir tyt matematigi hallet yazın. Tyt yazın biter ama net artırması belki 6 ayını alır. Ayt adamdır calistiysan hakkını verir, tyt gibi yüzsüz değildir. Dönem içinde de ayt ağırlık verirsen halledersin. Öyle millet gibi 200 kitap alıp speedrun atayım deme o işler öyle değil öyle yapanlar da başarılı olamadı (benim çevremdekiler) . Orta seviyedeyken bilgi sarmal üst seviyeye gelince orijinal cozsen üstüne denemeler cozsen matematik hallolur. Diğerleri de bir iki kitap yeterli. Tytden çok test çözmek gerek pratiğin çok iyi olması gerek yoksa hem zaman sorun e hem de bilginin hemen aklına gelmesi de lazım. Benden bu kadar başarılar. Sayisalciydim bu arada.
yani şuan ki çalışmama fizik gibi dersler eklesem daha iyi olabilir diyorsun. tyt matematik en öncelik verdiğim ders konumunda ama sabah 5te başlamama rağmen öğlen ancak bitirebiliyorum matematik çalışması çok uzun sürüyor başkaları nasıl yapıyor bilmiyorum ama her gün neredeyse tyt fen'in bütün derslerine bakabiliyorlar ben ise tyt mat ve tyt geo günlük rutinini tamamlayana kadar ölecek duruma geliyorum bunun için önerin var mı (Sayısalcıyım bu arada)

TUREVADAM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
ALİ ACAR
Her gün matematik çalışmak yerine bir gün konu çalış diğer gün sadece test çöz o gun de matematik cozuyosan geo çalış daha mantıklı olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Higi Vici
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her gün matematik çalışmak yerine bir gün konu çalış diğer gün sadece test çöz o gun de matematik cozuyosan geo çalış daha mantıklı olur.
12.sınıfa kaymasını istemiyorum o yüzden böyle 1 güne sıkıştırıyorum

TUREVADAM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
ALİ ACAR
Hadi bakalım öyle olsun ama tavsiyem kesinlikle apotemi fonksiyonları bitir

Top Bottom