Neler Yeni

50 - 60 Bin TL Civarında Laptop Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Kaan
HP omenın victustan farkı yok ikiside limitli kaç w ekran kartı?
Omen serileri 140W ve limit Victuslara göre çok daha yüksekte, öyle ki o limit aynı 105W RTX 4060 ile 140W arasındaki fark ne kadar azsa o kadar fark ediyor. 42 bin liraya şu özelliklerde Victus hariç başka laptop zaten yok, fiyatı muazzam uygun durumda. Öte yandan AMD işlemci zaten istenseydi o zaman benim de tercihim Nitro 16 olurdu sıvı metal,2k ekran gibi özellikleri olduğu için.

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
eren kılıçoğlu
Omen serileri 140W ve limit Victuslara göre çok daha yüksekte, öyle ki o limit aynı 105W RTX 4060 ile 140W arasındaki fark ne kadar azsa o kadar fark ediyor. 42 bin liraya şu özelliklerde Victus hariç başka laptop zaten yok, fiyatı muazzam uygun durumda. Öte yandan AMD işlemci zaten istenseydi o zaman benim de tercihim Nitro 16 olurdu sıvı metal,2k ekran gibi özellikleri olduğu için.
İşlemci limitinden bahsediyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hp Victusu kesinlikle önermiyorlar. Bu forumda bu anlamda okuduğum pek çok konuda söylenen bu o yüzden ben de uzak duruyorum. Genel olarak alınabilecek laptoplar Acer Nitro 5, 16 ve Predator, Asus A15, Lenovo Loq marka ve serilerini tavsiye ediyorlar. Buna göre bakıyorum / bakacağım. Yoksa çoktan victusu almıştım.
Bunu al o Zaman.

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Kaan

Ben de ondan bahsettim, tekrar okuyun.

"arasındaki fark ne kadar azsa o kadar fark ediyor."

Victustaki kadar aşağıda bir limit Omen'de yok ayrıca Victus serisinden hem ekran hem kasa olarak çok daha kaliteli.

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
eren kılıçoğlu
Ben de ondan bahsettim, tekrar okuyun.

"arasındaki fark ne kadar azsa o kadar fark ediyor."

Victustaki kadar aşağıda bir limit Omen'de yok ayrıca Victus serisinden hem ekran hem kasa olarak çok daha kaliteli.
Yinede loq varken alınmaz hocam omen iyi değil her ne kadar victus serisinden iyide olsa.

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Kaan
Yinede loq varken alınmaz hocam omen iyi değil her ne kadar victus serisinden iyide olsa.

LOQ'un aynı özellikteki laptobunu atabilir misiniz fiyatlarını karşılaştıralım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Kaan

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
eren kılıçoğlu
gördüğünüz gibi benzer fiyatlara rami daha düşük ve dual channel gibi çalışamıyor 24 gb olduğu için, ekranı daha küçük ve malzeme kalitesi daha aşağıda bir laptop.Soğutma kısmını bilmiyorum fakat Omen tecrübem olduğu için Omen'in soğutması gayet başarılı diyebilirim.
Loq genel olarak daha iyi hocam ayrıca limit yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Adil Mesut Acar
Bence yine nitro 16 en mantıklısı hocam.
Teşekkür ederim. Eğer ki İntel işlemcili varsa ve benim istediğim özelliklerde varsa değerlendireceğim.

Adam AMD işlemci istemiyorum demiş hala AMD işlemcili laptoplar atıyorsunuz gerçekten inanılmaz.

Şu tarz bir şey hem düşük fiyatıyla hem de kalitesiyle uzun memnun eder sizi.
Çok ama çok teşekkür ederim. Bu bilgisayar doslu ben hepsi hazır olsun istiyorum o yüzden halihazırda windows yüklü bir bilgisayar bakıyorum. Eğer ki bunun windows yüklü hali varsa onu da değerlendireceğim.

Amd işlemcili isteseydim zaten direkt amd 7 - 9 bakardım ve dediğiniz gibi soğutması daha iyi marka ve modelde bilgisayarları tercih ederdim kesinlikle. Tekrar çok teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Taha Yasin Ersoy
Teşekkür ederim. Eğer ki İntel işlemcili varsa ve benim istediğim özelliklerde varsa değerlendireceğim.

Çok ama çok teşekkür ederim. Bu bilgisayar doslu ben hepsi hazır olsun istiyorum o yüzden halihazırda windows yüklü bir bilgisayar bakıyorum. Eğer ki bunun windows yüklü hali varsa onu da değerlendireceğim.
Knk bende yeni PC alacağım da
Bunu almayı düşünüyorum bı bak istersen

Ekler

• Screenshot_2024-07-03-20-35-56-787_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-07-03-20-35-56-787_com.android.chrome.jpg
    422.4 KB · Hit: 2
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Adil Mesut Acar

Bunu al o Zaman.
Öneriniz için çok teşekkür ederim. Değerlendireceğim.

gördüğünüz gibi benzer fiyatlara rami daha düşük ve dual channel gibi çalışamıyor 24 gb olduğu için, ekranı daha küçük ve malzeme kalitesi daha aşağıda bir laptop.Soğutma kısmını bilmiyorum fakat Omen tecrübem olduğu için Omen'in soğutması gayet başarılı diyebilirim.
Hp almak isterseniz Omen diyorsunuz. Anladım. Bakacağım mutlaka.

Knk bende yeni PC alacağım da
Bunu almayı düşünüyorum bı bak istersen
Çok teşekkür ederim. Hep baktım bunlara ama dos olduğu için düşünmüyorum. Ben her şey hazır olsun alayım sonra hiç uğraşmadan bilgisayarı açıp çizimlerime başlayayım istiyorum. Bundan dolayı windows yüklü bir bilgisayar bakıyorum.

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
eren kılıçoğlu
Öneriniz için çok teşekkür ederim. Değerlendireceğim.

Hp almak isterseniz Omen diyorsunuz. Anladım. Bakacağım mutlaka.

Çok teşekkür ederim. Hep baktım bunlara ama dos olduğu için düşünmüyorum. Ben her şey hazır olsun alayım sonra hiç uğraşmadan bilgisayarı açıp çizimlerime başlayayım istiyorum. Bundan dolayı windows yüklü bir bilgisayar bakıyorum.
Bütçe çıkıyorsa hocam bunu al bari zaten çoğu gaming laptop freedos oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Adil Mesut Acar
Bütçe çıkıyorsa hocam bunu al bari zaten çoğu gaming laptop freedos oluyor.
Bulabilirsem başlıkta belirttiğim gibi 50 bine kadar ama bulamazsam da o zaman mecburen 50 - 60 bin arası bakacağım. Bütçemi zorlamış olacağım. Bu bilgisayarı da gördüm. Evet özellikler tam istediğim gibi ama bir de windowslu olsaydı harika olurdu. Çünkü hep söyledim. Ben bilgisayarı aldığım gibi açıp hemen çizimlerime başlayacağım. O yüzden ayrıca uğraşmak istemiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,503
Üyeler
147,895
Son üye
CkrBurhan
Top Bottom