Neler Yeni

İsteğe bağlı güncellemedeki İntel sürücüsü sorun çıkarıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İsmail Berat Günal
Gençler bu sadece HP victuslarda mi var bilmiyorum ama ( çünkü ben victus 16 olan bir PC'de yaşadım bunu ) bu isteğe bağlı güncellemelerdeki "intel display 31.0.101.5522" sürücüsü ciddi sorunlara yol açıyor . Bazı oyunlar ve programlae açılmıyor ( örnek olarak Minecraft bedrock edition ve GeForce experience ) veya bazi tarayıcılarda garip takılmalar ve renk buglari oluyor ( mesela brave ) . Bu sürücüyü kaldirdiginiz zaman her şey düzeliyor ama bu sürümü yükleyince tekrar bu sorun oluşuyor . O yüzden yüklemeyin ve yuklediyseniz de silin .
Not : az önce intelim en son sürücüsünü indirdim 14500h için ve aynı sorun onda da var (31.0.101.5594)

Son düzenleme:

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Ertuğrul Bolat
benim laptopta da aynı durum ben ufak bir programla sürücü güncellemeyi kapattım yoksa güncelliyor görüntü bozuluyor eski sürücüde sorun yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İsmail Berat Günal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benim laptopta da aynı durum ben ufak bir programla sürücü güncellemeyi kapattım yoksa güncelliyor görüntü bozuluyor eski sürücüde sorun yok.
Suç Windowsun değilmiş hocam . İnternetten en son driveri indirdim ve onda da aynı sorun var :,)

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Ertuğrul Bolat
Suç Windowsun değilmiş hocam . İnternetten en son driveri indirdim ve onda da aynı sorun var :,)
windowsun değil zaten intel microsofta çıkardığı sürücüleri gönderiyor öyle ekleniyor windows kütüphanesine.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İsmail Berat Günal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
windowsun değil zaten intel microsofta çıkardığı sürücüleri gönderiyor öyle ekleniyor windows kütüphanesine.
Hocam peki bildiğiniz başka hatalı driverler var mı ? İlk defa böyle bir laptop alıyorum o yüzden pek bilmiyorum :)

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Ertuğrul Bolat
Hocam peki bildiğiniz başka hatalı driverler var mı ? İlk defa böyle bir laptop alıyorum o yüzden pek bilmiyorum :)
Amd tarafında daha çok oluyor.Nvidia tarafında hiç yaşamadım.Şimdiye kadar ki kullandığım laptoplarda sadece bu intel sorun çıkardı.Başka karşılaşmadım.

Top Bottom