Neler Yeni

Cooler Master Tempest GP2711 (2K VA Panel MiniLED 165Hz HDR1000 Type C) 14466 TL

Kartallar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,222
İsim
Kara Kartal
Cooler Master Tempest GP2711 (2K VA Panel MiniLED 165Hz HDR1000 Type C) 14466 TL
1721333198783.png

1720347648598.png

Ekler

• 1720346383486.png
    1720346383486.png
    496.2 KB · Hit: 1,282
Son düzenleme:

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
John Smith
Satıcı amazon değil, riske girmemek lazım bence.

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
emir yapar

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Halil
Firmalar adam akıllı güzel indirimler yapsa herkes monitör inceliyor almaya niyetli cok güzel satış yapacaklarda kıytırık indirim yapıyorlar OLED'ler gereksiz cok pahalı ilginç

Fantastiktürk

80+ Bronze
Hadi ordan sen ne anlarsın la onları eleştirecek hakkın bile yok adamlarla kendini bir mi tutuyon shsjshs
Bu üslubunuz cevap vermeye değmez. Ama itiraz geldiyse söylemimin sebebini anlatayım.

Tomshardware monitorleri kritik alanlarda çok eksik inceliyor ve bazı test teknikleri artık eski. Bu yüzden anlamayan için yanıltıcı bir kaynak. Monitör alırken tek başına bakmamanız gereken bir kaynak.
Örnek olarak yukarıdaki linki verebilirim en basitinden. Doğru düzgün bir piksel tepki süresi testi (monitörün hizı dediğiniz) ve miniled monitöre miniled testi bile yapmamış. Donanimarsivi bile tepki süresini çok daha detayli ölçüyor. Monitorsunboxed, techless, rtings, pcmonitors ve piyasadaki sayılı ama üst düzey inceleyiciler yanında maalesef çok sönuk kalıyor. Bu unpopuler opinion değil monitör forumları ve inceleyen kaynaklar arasında bilinen yaygın bir gerçek. Ha tabii rastgele sıradan kaynaklarla kıyaslamıyorum çünkü göruntü kalitesi testi konusunda yine eksik olsa da bayağı iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hadi ordan sen ne anlarsın la onları eleştirecek hakkın bile yok adamlarla kendini bir mi tutuyon shsjshs
Ayrıca bu düşünce sistemiyle markalar tarafından çarpılmaya 40 yıl devam edersiniz. Monitörü benim için inceliyorlar. Diğer kaynaklarla kıyaslayarak hangisinin daha objektif, doğru inceleme yaptığını belirlemek ve belirtmek en doğal hakkım.

Kaldı ki siz bilmiyorsunuz diye diğer insanların bilmediğini düşünmeniz...

Akanzai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Cevdet Suna
Bu üslubunuz cevap vermeye değmez. Ama itiraz geldiyse söylemimin sebebini anlatayım.

Tomshardware monitorleri kritik alanlarda çok eksik inceliyor ve bazı test teknikleri artık eski. Bu yüzden anlamayan için yanıltıcı bir kaynak. Monitör alırken tek başına bakmamanız gereken bir kaynak.
Örnek olarak yukarıdaki linki verebilirim en basitinden. Doğru düzgün bir piksel tepki süresi testi (monitörün hizı dediğiniz) ve miniled monitöre miniled testi bile yapmamış. Donanimarsivi bile tepki süresini çok daha detayli ölçüyor. Monitorsunboxed, techless, rtings, pcmonitors ve piyasadaki sayılı ama üst düzey inceleyiciler yanında maalesef çok sönuk kalıyor. Bu unpopuler opinion değil monitör forumları ve inceleyen kaynaklar arasında bilinen yaygın bir gerçek. Ha tabii rastgele sıradan kaynaklarla kıyaslamıyorum çünkü göruntü kalitesi testi konusunda yine eksik olsa da bayağı iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca bu düşünce sistemiyle markalar tarafından çarpılmaya 40 yıl devam edersiniz. Monitörü benim için inceliyorlar. Diğer kaynaklarla kıyaslayarak hangisinin daha objektif, doğru inceleme yaptığını belirlemek ve belirtmek en doğal hakkım.

Kaldı ki siz bilmiyorsunuz diye diğer insanların bilmediğini düşünmeniz...
Okumaya gerek bile duymadım kendini onlarla bir tutmaya çalışan birine sadece güler geçerim sjsjshshs birde açıklama yapmış kendini aklamak için sus otur

Kartallar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,222
İsim
Kara Kartal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fiyat fazla artmamış

Kartallar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,222
İsim
Kara Kartal
Fiyat 14466 TL ye düşmüş

1721333154189.png

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
984
İsim
Baran Kut
4k modeli de gelmişti Türkiye'ye ama alamamıştım. Denk gelirse bir düşünmüyorum değil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,815
Üyeler
155,482
Son üye
mns054
Top Bottom