Neler Yeni

Cooler Master SickleFlow 3X 12CM PWM FAN ARGB denetleyici dahil/Amazon/ 1340 TL

Aisen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Ali Burak

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
S

Başlığa bak :D
hocam bu kasalarda da kullanılan mı td500 kasam var benimkiler ses yapmadı 1.senesi doldu. Sizinkiler ne zaman ses yapmaya başladılar. Thermaltake nin sıvı soğutma fanları cok sesli calısıyordu bende ufak bir silikon parçasıyla çözdüm ama cm de bir sıkıntı yok şimdilik. Sizinkisi ne zaman ses yapmaya başlamıştı?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,227
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
hocam bu kasalarda da kullanılan mı td500 kasam var benimkiler ses yapmadı 1.senesi doldu. Sizinkiler ne zaman ses yapmaya başladılar. Thermaltake nin sıvı soğutma fanları cok sesli calısıyordu bende ufak bir silikon parçasıyla çözdüm ama cm de bir sıkıntı yok şimdilik. Sizinkisi ne zaman ses yapmaya başlamıştı?
Aldıktan 2-3 ay sonra uğultusu başladı. Çoğu CM fan kullanıcıları aynı şeyi söyler.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,227
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
doğrudur benimkisi iyi o zaman hocam 1 senesi doldu vallaha pek ses yok. Sevindim.
Vardır ama sende de farklı devirlerde. Kimileri pek hassas olmuyor bu konuda olsa bile fark etmiyor hemen.

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
S
Vardır ama sende de farklı devirlerde. Kimileri pek hassas olmuyor bu konuda olsa bile fark etmiyor hemen.
ben biraz hassasım seslere karşı thermaltake için 8 vidaya özel ayar çekiyorum ama farklı devirlerde olabilir cok zorlanmıyor soğutmak için pc mi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Melih Baygör
5 tane bu fandan, 1 tane de 140mm modelini kullandım yaklaşık 2 sene. Herhangi bir şikayetim olmadı. ITX kasaya geçtiğimden kutusunda duruyor. Beyaz renk ve fiyat avantajıyla bence rakipsiz fanlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Cagatay Yıldırım
Ugultu sesi cok yüksek. Tavsiye etmiyorum. Ayni sekilde bende de deepcool ls720 se sivi sogutucu var. Onunda kendi fanlari 1000 rpmden sonra yuksek sesle calistigi icin degistirmek istedim. Çözümü lian li slv2 alarak buldum.800 rpm de sabit kullaniyorum

Top Bottom