Neler Yeni

Mouse İmleci Takılarak Gidiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Derin Deniz
Fps veya benzeri hiç bir sorunum yok fakat oyunda olsam da olmasam da bazen imleç takıla takıla gidiyor, nedendir ve nasıl çözülür?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,449
İsim
Olcay akbulut
kablosuz mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Burhan Bey
Kablosuz klavye ve mouselarda sıklıkla yaşanan bir durum. Dongle'ı (vericiyi) kasanızın arkasına değil de ön paneldeki USB portlarından birine takın veya yukarda arkadaşın dediği gibi uzatma kablosuyla daha yakın bir yere konumlandırabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Derin Deniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
uzatma kablosu ile dongle ı mouse un önünde duracak şekilde yerleştir düzelir hocam
Kablosuz klavye ve mouselarda sıklıkla yaşanan bir durum. Dongle'ı (vericiyi) kasanızın arkasına değil de ön paneldeki USB portlarından birine takın veya yukarda arkadaşın dediği gibi uzatma kablosuyla daha yakın bir yere konumlandırabilirsiniz.
Hocam dediklerinizi yaptım dongle mouse'ın hemen önünde fakat bilgisayarı ilk başlattığımda 30dk 1 saat felan takılarak gidiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Burhan Bey
Kablolu kullanmayı deneyin, aynı durumu yaşıyor musunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Burhan Bey
sırf takılıyor diye mouse mu değişmeliyim :(
Çoğu kablosuz mouse aynı zamanda kablolu da kullanılabildiği için rahatlıkla test edebilirsiniz diye düşünmüştüm. mouse marka model nedir? Sorunla ilgili ufak bir video çekip paylaşırsanız faydalı olacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Derin Deniz
Çoğu kablosuz mouse aynı zamanda kablolu da kullanılabildiği için rahatlıkla test edebilirsiniz diye düşünmüştüm. mouse marka model nedir? Sorunla ilgili ufak bir video çekip paylaşırsanız faydalı olacaktır.
Kablolu kullandığımda sorun ortadan kalkıyor, Monster pusat one shot pro

Top Bottom