Neler Yeni

FORMAT SIRASINDA DİSK GÖRÜNMÜYOR

naprosky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Alper Erkartal
Laptoba format atıcaktım fakat format sırasında disk göeünmüyor. Hiçbir sürücü bulunamadı hatası alıyorum.

Biostan Vmd yi disabled yaptım bu seferde mavi ekran aldım.Daha sonra tekrar enablede çevirdim. İnternet üzerinden intel IRST driver indirip format usb si içine attım bu seferde format sırasında attığım ırst dosyası gözükmüyor yardımlarınızı rica ederim.

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Furkan Görür
tecnopatın videosu vardı 2 yöntem ile kuruyordu ona bir göz atın YouTube a technopat pc diski görmüyor format yazın

naprosky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Alper Erkartal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tecnopatın videosu vardı 2 yöntem ile kuruyordu ona bir göz atın YouTube a technopat pc diski görmüyor format yazın
Zaten onun videosundan yola çıkarak yaptığı 2 yöntemide denedim ama çözüme ulaşamadım

tugrafk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Tuğra
reis ayni sorun bendede vardi dc den ekleyebilir misin video atayim buraya atamiyorum sanirim. dc twgrx

naprosky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Alper Erkartal
reis ayni sorun bendede vardi dc den ekleyebilir misin video atayim buraya atamiyorum sanirim. dc twgrx
Hocam discord kullanmıyorum çözüm bulduysanız eğer forumdan mesaj kısmından çözümünüzü iletebilirseniz çok makbule geçer

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,128
İsim
Hamza Ziya Üstün
Kurulumda eksik driver olabilir. Laptoplarda olabiliyor böyle. Daha önce karşılaşmıştım ve sata ahci driver kurarak düzeldi diye hatırlıyorum

tugrafk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Tuğra
Hocam discord kullanmıyorum çözüm bulduysanız eğer forumdan mesaj kısmından çözümünüzü iletebilirseniz çok makbule geçer
videolu anlatimimda daha kolay olurdu belki ama anlatayim

bioasa girdikten sonra vmd ve secureboot kapatin eger laptopa harici ssd veya hdd takiliysa cikarin windows surumu gpt olduguna emin olun ve sonradan ellenmemis olsun.

naprosky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Alper Erkartal
videolu anlatimimda daha kolay olurdu belki ama anlatayim

bioasa girdikten sonra vmd ve secureboot kapatin eger laptopa harici ssd veya hdd takiliysa cikarin windows surumu gpt olduguna emin olun ve sonradan ellenmemis olsun.
Vmd kapatınca direkt mavi ekran yiyorum windowsu rufusa yazdırırken gpt olarak yazdırdım

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
eren kılıçoğlu

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636