Neler Yeni

Saçı sürekli 4 numaraya vurmak mantıklı bir durum mu

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Makine ile sürekli 5 numaraya vurmayı düşünüyorum. Çünkü her ay berbere para vermek istemiyorum, ayrıca uzun saç çabuk yağlanıyor. Sadece sol kulağım biraz kepçe ve keçi sakal bırakma gibi bir huyum var. Kızların beni beğenmesi eskiden umurumda olurdu fakat çalışmaya başladıktan sonra hayatı basit yaşayıp her şeyi ucuza getirmeye karar verdim. Bu ekonomik ve stratejik olarak doğru bir karar olur mu?

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,832
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Makine ile sürekli 5 numaraya vurmayı düşünüyorum. Çünkü her ay berbere para vermek istemiyorum, ayrıca uzun saç çabuk yağlanıyor. Sadece sol kulağım biraz kepçe ve keçi sakal bırakma gibi bir huyum var. Kızların beni beğenmesi eskiden umurumda olurdu fakat çalışmaya başladıktan sonra hayatı basit yaşayıp her şeyi ucuza getirmeye karar verdim. Bu ekonomik ve stratejik olarak doğru bir karar olur mu?
kendin icin en uygun modeli bulup evde kendin de kesmeyi ogrenip kesebilirsin. illa berbere gitmek zorunda degilsin.

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,373
İsim
Emre Yılmaz
Yakıştığını düşünüyorsan sürekli 6 numaraya vurmak fön derdinden ve her gün yıkama derdinden kurtarabilir

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kendin icin en uygun modeli bulup evde kendin de kesmeyi ogrenip kesebilirsin. illa berbere gitmek zorunda degilsin.
Yani öğrenmeyi isterim ama işleri iyice batırıp işin sonunda komple sıfıra vurmaktan çekiniyorum, bu yüzden düz 4 veya 5 e vurmayı düşündüm. Daha önce de 5 e vurmuştum.
Yakıştığını düşünüyorsan sürekli 6 numaraya vurmak fön derdinden ve her gün yıkama derdinden kurtarabilir
Pek yakıştığı söylenemez ama daha rahat bir yaşam sürüyorum. Bu yüzden sürekli aynı numarada kesmek daha rahat olur gibi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,983
Üyeler
149,117
Son üye
Goktug61
Top Bottom