Neler Yeni

Çözüldü✓ Gigabyt 3070ti gaming oc 87 derecee

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
670
İsim
Rusty
ayarlar bu şekilde kapak açık şekilde de 1 derece fark ediyorAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
[/QUOTE]
Macunu fazla sürmüş olmayasın çünkü çok anlamsız dedigim gibi bir hata olduğu bariz belli yazılımsal değil fiziksel çünkü test sitesinde kartın gayet serin olduğu gozukuyor

Atooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Aytaç yavuz
ayarlar bu şekilde kapak açık şekilde de 1 derece fark ediyorAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Macunu fazla sürmüş olmayasın çünkü çok anlamsız dedigim gibi bir hata olduğu bariz belli yazılımsal değil fiziksel çünkü test sitesinde kartın gayet serin olduğu gozukuyor
[/QUOTE]
hocam tekrar söküp macunu gösterebilirim eğer beklerseniz

Atooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Aytaç yavuz
hocam tekrar söküp macunu gösterebilirim eğer beklerseniz
[/QUOTE]
1000014613.jpg
1000014614.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

[/QUOTE]
Hocam sorunu çözdüm dediğiniz gibi macun biraz fazla olmuş 😂 mercimek'ten biraz daha az sürdüm şimdi çok daha iyi oldu teşekkürler 🥰🥰🥰

R9XTX

80+ Bronze
Max gigabyte.Gigabyte alanlara acımıyorum.Daha yüksek sıcaklıklara bile çıkabilir.İyi oluyor gigabyte alanlara.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Goksu
Neden hocam bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?
Gigabyte lp kart almayi düşünüyordum

Max gigabyte.Gigabyte alanlara acımıyorum.Daha yüksek sıcaklıklara bile çıkabilir.İyi oluyor gigabyte alanlara.

R9XTX

80+ Bronze

Gigabyte kullandım.Pişman oldum.Kalitesiz,Kötü bir marka.Ne beklersin ki?Çinli üreticiler gibi bir marka Gigabyte.

BATUHAN.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Batuhan
Yani normalde masaüstü ekran kartlarında 80 derece üstü sıkıntı olarak biliyorum. Ben de zotac 4070S var undervolt ile Max 68 sabitledim(psikolojik sınırım 70) kapağı açınca 60 düşüyor. Şu sıralar ben de kasa sogutmasindan muzdaribim arctic fan seti kurcaz bakalım cozebilirsem
Knk bende de inno3d rtx 4070 süper 3x oc var foraza horizon 5 de her şey Max da fan bile çalıştırmıyor 49 da sıcaklık

Top Bottom