Neler Yeni

🔥İndirim Getir Ücretsiz ürünler

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Mert Menteş
Alıntıyı görüntüle

Getir 9 yaşında!
Siparişinde çok sevilenlerden seçeceğin 5 ürün sepette hediye!

Kampanya Koşulları
• Siparişinde çok sevilenlerden seçeceğin 5 ürün sepette hediye!
• Kampanyadan faydalanmak için minimum 150 TL sepet tutarını geçmen, ve 'Sipariş Ver' aşamasında bu promosyonu seçmen gerekir.
• İndirim miktarı "Sipariş Ver" ekranında sepetinden otomatik olarak düşecektir.
• Siparişinde maksimum 5 ürüne indirim uygulanır.
• Kampanya stoklarla sınırlıdır.
• Bu kampanya sana ve bulunduğun yere özeldir.
• Kampanya 8 Temmuz 2024 tarihinde geçerlidir.
• Başka kampanya ile birleştirilemez. Bu kampanya kullanımından sonra geçerli diğer kampanyalar kullanılabilir
Teşekkür ederim hocam 2 gün boyunca yararlandım kampanyadan diğer günlerde olursa almaya devam edeceğim.
ilk 5 ürünler bedavaya geldi diğerleri de sepet tutarı için almış olduğum ürünler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Getir israilin Türkiye Şubesi gibi çalışıyo mübarek.
Teşekkür ederim bilgilendirme için siparişlerimi verdim eğer hesabınızdan sipariş vermeyecekseniz sizin hesaptan da yararlanmak isterim :)

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-07-09 143729.png
    Ekran görüntüsü 2024-07-09 143729.png
    71.2 KB · Hit: 132
  • Ekran görüntüsü 2024-07-09 143807.png
    Ekran görüntüsü 2024-07-09 143807.png
    76.2 KB · Hit: 136

tekno_dahisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,271
İsim
Ekonomi Çok iyi
Teşekkür ederim hocam 2 gün boyunca yararlandım kampanyadan diğer günlerde olursa almaya devam edeceğim.
ilk 5 ürünler bedavaya geldi diğerleri de sepet tutarı için almış olduğum ürünler.

Teşekkür ederim bilgilendirme için siparişlerimi verdim eğer hesabınızdan sipariş vermeyecekseniz sizin hesaptan da yararlanmak isterim :)
afiyet olsun güzel ürünler güzel fiyat

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,130
İsim
Oğuz
Bu getiri anlamak mümkün değil. 300 TL'lik ürün + Hediye ürün ekliyorum ama toplam fiyat 370 TL oluyor. 35 getirme desek 35 TL nereden geldi.

EmreUzn3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Mert Menteş
Bu getiri anlamak mümkün değil. 300 TL'lik ürün + Hediye ürün ekliyorum ama toplam fiyat 370 TL oluyor. 35 getirme desek 35 TL nereden geldi.
Biraz hızlı olmak lazım ürün hediye stoğu bittiği zaman hediye kategorisinden normal satışa kategorisine geçiyor ve ücretsiz değil de normal ücreti yansıyor

Gugar61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
OFLU HOCA

Teşekkür ederim naif yorumunuz için. Muhtaçsanız, yokluk içerisinde iseniz neden olmasın? :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Mert Menteş
Teşekkür ederim naif yorumunuz için. Muhtaçsanız, yokluk içerisinde iseniz neden olmasın? :)
Teşekkür ederim en azından ^boykot^ adı altında ucuz ve kalitesiz ürünlere kaçmayacak kadar durumum iyi :)

Gugar61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
OFLU HOCA
Teşekkür ederim en azından ^boykot^ adı altında ucuz ve kalitesiz ürünlere kaçmayacak kadar durumum iyi :)
Aynen efendim. Örnek verecek olursak Satın aldığınız 84 liralık 'boykotlu' aromalı buz yerine 129,90 lık maraş dondurması kullanıyorum mesela. İnsanların kalite algısını köreltmişler sanki :) Mesela golf'ün belçika çikolatalı ^dondurma^sını yiyen algidanın süt oranı düşük aromalı buzlarını bir daha tercih etmez. Keza familia bingo vb ürünlerin ne kadar kaliteli olduğunu da bilmeyebilir.
Dondurma sandığınız şey mesela
TR şekerlemeli Karamel Aromalı Sos ve Vanilya Aromalı Bitkisel yağlı sütlü buz

Ekler

• c51062c8-c810-4ca1-9ee4-a66f86495e8f.jpg
    c51062c8-c810-4ca1-9ee4-a66f86495e8f.jpg
    366 KB · Hit: 34
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Mert Menteş
^Boykotlu^ dediğiniz unilever firmasında çalışmıştım zamanında amerika israil markası dediğiniz firma bile hollanda sahipli ingiliz ortaklı bir firma.Zenginliği yediği ürünlerle sınırlayan birisin senin mantığına göre marketten litresi 30 TL'ye satılan sütü içen,köyden 5 litrelik şişelerle süt getirtip litresine 15 20 lira verenden daha zengin ve kaliteli ürün tüketiyor.Benim zenginlik ölçümde tarihini unutmayan geçmişte aynı kana sahip olduğun dedelerine yapılan ihaneti unutmamaktır.Ama somut ölçüt zenginlik yarışına girmek istiyorsan profilimde sosyal medya hesaplarım yazıyor bana ulaşabilirsin belki zekatımı verebilirim ya da burs bağlayabilirim.

Aynen efendim. Örnek verecek olursak Satın aldığınız 84 liralık 'boykotlu' aromalı buz yerine 129,90 lık maraş dondurması kullanıyorum mesela. İnsanların kalite algısını köreltmişler sanki :) Mesela golf'ün belçika çikolatalı ^dondurma^sını yiyen algidanın süt oranı düşük aromalı buzlarını bir daha tercih etmez. Keza familia bingo vb ürünlerin ne kadar kaliteli olduğunu da bilmeyebilir.
Dondurma sandığınız şey mesela
TR şekerlemeli Karamel Aromalı Sos ve Vanilya Aromalı Bitkisel yağlı sütlü buz
Aynı zamanda boykot etmek istiyorsan mobil verini kapatabilirsin çünkü Türkiyeye internet erişimi Amerika ile Türkiye arasında ARPANET isimli proje tarafından sağlanıyor ve aynı zamanda Amerika üretimi vericiler ve istasyonlar kullanılıyor bunu sağladıktan sonra elindeki iphone samsung gibi telefonu bırakabilirsin çünkü yatırımcıları büyük oranda yahudiler bunları tamamladıktan sonra bilgisayarındaki bilgisayarının bileşenlerine baktığım zaman da tayvan hindistan menşeili olan hongkong ve çinleri hariç tutuyorum onların firma destekçisi yatırımcılarıda yahudiler bunları muadilleri ile değiştirdiğin zaman senden cevap bekliyorum arapsever insan.
Benim için konu kilittir. Bir insan savunduğu düşünce ve yaşantısı arasında fark olması , yıllarca Arapların hainlik yapıp atalarınını sırtından vurmasına rağmen hala arapseverlik yapması benim için konunun karşı tarafının olmaması anlamına geliyor.
Tabi sende haklısın yaşadığın ilde Türk kalmadı araplar paranı veriyor senin.Ağlama sonra Bol kazançlar :)
...................................................................................................................................................................................................................

Son düzenleme:

Gugar61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
OFLU HOCA
^Boykotlu^ dediğiniz unilever firmasında çalışmıştım zamanında amerika israil markası dediğiniz firma bile hollanda sahipli ingiliz ortaklı bir firma.Zenginliği yediği ürünlerle sınırlayan birisin senin mantığına göre marketten litresi 30 TL'ye satılan sütü içen,köyden 5 litrelik şişelerle süt getirtip litresine 15 20 lira verenden daha zengin ve kaliteli ürün tüketiyor.Benim zenginlik ölçümde tarihini unutmayan geçmişte aynı kana sahip olduğun dedelerine yapılan ihaneti unutmamaktır.Ama somut ölçüt zenginlik yarışına girmek istiyorsan profilimde sosyal medya hesaplarım yazıyor bana ulaşabilirsin belki zekatımı verebilirim ya da burs bağlayabilirim.

Aynı zamanda boykot etmek istiyorsan mobil verini kapatabilirsin çünkü Türkiyeye internet erişimi Amerika ile Türkiye arasında ARPANET isimli proje tarafından sağlanıyor ve aynı zamanda Amerika üretimi vericiler ve istasyonlar kullanılıyor bunu sağladıktan sonra elindeki iphone samsung gibi telefonu bırakabilirsin çünkü yatırımcıları büyük oranda yahudiler bunları tamamladıktan sonra bilgisayarındaki bilgisayarının bileşenlerine baktığım zaman da tayvan hindistan menşeili olan hongkong ve çinleri hariç tutuyorum onların firma destekçisi yatırımcılarıda yahudiler bunları muadilleri ile değiştirdiğin zaman senden cevap bekliyorum arapsever insan.
Benim için konu kilittir. Bir insan savunduğu düşünce ve yaşantısı arasında fark olması , yıllarca Arapların hainlik yapıp atalarınını sırtından vurmasına rağmen hala arapseverlik yapması benim için konunun karşı tarafının olmaması anlamına geliyor.
Tabi sende haklısın yaşadığın ilde Türk kalmadı araplar paranı veriyor senin.Ağlama sonra Bol kazançlar :)
...................................................................................................................................................................................................................
Hollanda sahipli ingiliz ortaklı diyerek aklamaya çalıştığınız bir firmanın yahudi tekelinde olduğunu bilmiyorsanız boşuna çalışmışsınız. inek sütü örneğinden sonra size cevap yazma tenezzülünde bulunmak ta istemiyorum ama sanırım 18 yaşında bir ergen felansınız. Zekatınızı bursunuzu kendinize saklayın, Babanız daha fazla harçlık vermeyebilir. Zihninizdeki (şüpheli) boykot kavramına da hayran kaldım. Boykot için internet kapatılmaz, ihtiyaç olan şeylerden vazgeçilmez, lüksten veya lüks diye dayatılanlardan uzak durabilmek alternatifi kullanabilmektir en mantıklı boykot. Eğer öğrenmek istersen abin olarak sana yardımcı olur bilinçlenmeni sağlarım. Bu arada yahudiye karşı gelmek arap sevicilikte olmaz. Öyleyse bir çok avrupa ülkesi arap sevici olması gerekir dimi? Ne eylemler ne boykotlara şahit oluyoruz. En son not olarak çok uzatmadan İstanbulda yaşayan ve Trabzonlu olan biri olarak Fatih'in fethettiği, Yavuz'un yönettiği, Kanunî'nin doğduğu ata toprağının çocuklarıyız biz. Bize yahudiseverlik yaparak milliyetçilik nağraları atmayın. Bu kimliğe bürünenlerin tamamının İzmir'de denizde dökemediklerimiz olduklarını çok iyi biliyoruz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,521
Üyeler
154,246
Son üye
mawisiz8w82828
Top Bottom