Neler Yeni

🔥İndirim Vaeske Çelik Termos 99₺

Vatan.Delisi

80+ Bronze
Şaglam görünüyor şimdi içine kaynar su koyup dışarı bırakacağım yarın göreceğiz
Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birisine sıcak su diğerine soğuk su koyup dışarıya bıraktım
Gece 3 gibi dışarıya bırakmıştım şimdi baktım kaynar su doldurduğum su ılık olmuş soğuk su koyduğum hala soğuk

A_TURAN_A

80+ Bronze
benim ki de güzel , 4 tane almıştım tık hızı kuponu da kullandım gelecek olan uçuç kuponlarıyla tanesi 78 liraya geldi. Gayet güzel bu tip termosum vardı bu satıcıdan da daha önceden termos almıştım zarar görmesin diye de korunaklı kargolamış. teşekkürler konu için .
Bilmeyen varsa diye yazayım gazlı ve sütlü içecek koyulmaz , makine de yıkanmıyor, darbelere karşı koruyun yoıksa herhangi bir darbede sıcak tutma özelliği gider sıcak su koyduğunuzda dışına iletir eliniz yanar dikkatli olun.

Bayramdurmus

80+ Bronze

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Sinan İ.
1 Adet aldığım termos 2 adet olarak geldi.
2 si de kutularında poşete konmuş korunaksız olarak kutuları param parça geldi. 2 termos unda dışı zarar görmüş hele 1 inde baya ezikler var.
Benim için soğuk tutması önemli bir denerim çok sıkıntı yoksa kalsın.
Yarın satıcıyla görüşüp 1 ini geri isterse gönderirim. Ezikler olmasa parasını ödeyim dursun derdim ama ezikler baya fazla.
Hepsiburada dan aldığım termosu öyle korunaklı yollamışlardı ki 10 kat aşağı atsan bir şey olmazdı. Bu resmen poşete koyup yollamış...

Bayramdurmus

80+ Bronze
Bana sağlam çiziksiz şekilde gelde ısıtmasını da 6 saat bıraktım gayet sıcak tutmuştu

Top Bottom