Neler Yeni

Öneri 3000tl Gamepad önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Emre Çeviker
Bütçe
3000
2.500 3000tl civarı bir bütçem var bu butçeye uygun elden ring, ori, forza 4, ets gibi oyunları oynayacağım bir kablosuz gamepar arıyorum aklımda msı gc30 v2 var ama insanlar onun bağlantı problemleri olduğunu söylüyorlar. Gc30 v2 kullanan bir kişi varsa yardımcı olursa sevinirim

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Beguile
PC için kesinlikle XBOX Controller öneriyorum. Her oyun destekliyor. PS kolu alırsan ek program kullanman gerekiyor. Ayrıca bazı oyunlar PS ikonları desteklemiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
fatih
Steam
spresh
Twitter
oaafatih
Discord
fatih9
2.500 3000tl civarı bir bütçem var bu butçeye uygun elden ring, ori, forza 4, ets gibi oyunları oynayacağım bir kablosuz gamepar arıyorum aklımda msı gc30 v2 var ama insanlar onun bağlantı problemleri olduğunu söylüyorlar. Gc30 v2 kullanan bir kişi varsa yardımcı olursa sevinirim

şunu bir incelemeni öneririm bir modeli daha var sitede az daha ucuz ama bu daha güzel.

Son düzenleme:

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,085
İsim
Mert Can Ergün
Ben bunu pc ye nasıl bağlayacağım bluetooth pek iyi bir bağlantı türü değil kabloluda rahat değil adaptör 1000tl sıkıntılı bir iş bunupc ye bağlamak
İyi markalı bluetooth alırsan sıkıntı yaşamazsın bana rahat geliyor kablolu

Palo DAYI

80+ Gold
Xbox 9. Nesil al geç

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
fatih
Steam
spresh
Twitter
oaafatih
Discord
fatih9

şunu bir incelemeni öneririm bir modeli daha var sitede az daha ucuz ama bu daha güzel.
bende ps5 kolu var ama pc için tam uyumlu değil almanı önermem bu dediğimi bir incele bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Ömer Temiz
Ürünü aktif olarak 2 aydır kullanıyorum öneririm tek eksi si tuşların yerini değiştiremiyorsun sadece uygulamadan değişiyor normal xbox controlcusunden farkli tuş dizilimi olduğu için kafa karıştırıyor ilk başlarda biraz.alicaksan bunu bilerek al bunun dışında kusursuz bir ürün

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
ibrahim ahıskalı
Ben bunu pc ye nasıl bağlayacağım bluetooth pek iyi bir bağlantı türü değil kabloluda rahat değil adaptör 1000tl sıkıntılı bir iş bunupc ye bağlamak
tplink bluetooth adaptörüyle kullanıyorum 350tl gecikme hissettirmiyor bana oynarken

Top Bottom