Neler Yeni

Çözüldü✓ 4060 Ti R5 5600 beyaz sisteme 35.000 TL verilir mi?

asko56

80+ Silver
son hali bu oldu

32 gb ram ayarladım ek olarak.
evet güzel ama intelde olsa amd de olsa 2 ürünede stok sogutucu sogutamıyor yetmiyor yaz ayındayız 35 derece hava da iyice sıcak çalışıcak sıvı sogutma yada hava sogutma almayı unutma

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,353
İsim
mustafa can
haklısınız ilk defa dizdigigim için biraz böyle oldu
olur öyle şeyler bende trendyoldan alıcaktım bilmediğim zamanlar sonradan tebilon dan 6700 lü sistem aldım :D

foixria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
izzeteren toluç
evet güzel ama intelde olsa amd de olsa 2 ürünede stok sogutucu sogutamıyor yetmiyor yaz ayındayız 35 derece hava da iyice sıcak çalışıcak sıvı sogutma yada hava sogutma almayı unutma
Bütçem dahilinde büyük ihtimalle hava soğutma alıcam 1600 1700 tl bandlarinda
Mesaj otomatik birleştirildi:

olur öyle şeyler bende trendyoldan alıcaktım bilmediğim zamanlar sonradan tebilon dan 6700 lü sistem aldım :D
ahaha belli bir dönem bende trendyoldan bakıyordum.

asko56

80+ Silver
Bütçem dahilinde büyük ihtimalle hava soğutma alıcam 1600 1700 tl bandlarinda
tmamadır hemen vatan bilgisayara git siparişini geç kaçırma gerçekten iyi fiyat hava sogutmayı vatandanda alabilirsiniz sistemi topaldıkalrında taksınlar bir daha ugraşma

foixria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
izzeteren toluç
tmamadır hemen vatan bilgisayara git siparişini geç kaçırma gerçekten iyi fiyat hava sogutmayı vatandanda alabilirsiniz sistemi topaldıkalrında taksınlar bir daha ugraşma
şuan elimde hiç para yok haftalik alıyorum pazartesi 3600tl üzerine ekliyebilirsem alicam

asko56

80+ Silver

asko56

80+ Silver
cidden kötü oldu ah be
böyle avantajlı fiyatlar çıktıgı anda kapıyorlar 1-2 gün sorna bulma şansın sıfır vatan 4070 süperli pc vermişti 35 bine kuzenime almaya gitmiştik vatanın önünde 5 metre sıra vardı

foixria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
izzeteren toluç
böyle avantajlı fiyatlar çıktıgı anda kapıyorlar 1-2 gün sorna bulma şansın sıfır vatan 4070 süperli pc vermişti 35 bine kuzenime almaya gitmiştik vatanın önünde 5 metre sıra vardı
yapacak bir şey yok off zaten para gelmedi sağlık oldun en azidan fikir sahibi oldum

ama eğer ki güzel bir pc tavsiyesi verebilirsen çok sevinirim. @asko56

asko56

80+ Silver
yapacak bir şey yok off zaten para gelmedi sağlık oldun en azidan fikir sahibi oldum

ama eğer ki güzel bir pc tavsiyesi verebilirsen çok sevinirim. @asko56
pc tavsiyesi şuan vermem paran tam ayarla o zaman bakalım şimdi tavsiye veririm pazartesi acayip kelepir sistem düşer piyasaya hemen alırsın anladınmı paranı cebine koy bütçem bu de ona göre bakalım şuan ne desem boş çünkü para yok

foixria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
izzeteren toluç
pc tavsiyesi şuan vermem paran tam ayarla o zaman bakalım şimdi tavsiye veririm pazartesi acayip kelepir sistem düşer piyasaya hemen alırsın anladınmı paranı cebine koy bütçem bu de ona göre bakalım şuan ne desem boş çünkü para yok
yani haklısın tez canliliga gerek yok. zaten klavye mouse mousepad kulaklık ve monitor gibi şeyleri hallettim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,768
Üyeler
150,930
Son üye
Hamza Yusuf 06
Top Bottom