Neler Yeni

Çözüldü✓ Thermalright Frozen Horizon 360 ARGB 360mm alınır mı

foixria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
izzeteren toluç
https://www.teknobiyotik.com/silver...r1w-pro.html?ref=akakce&v=1.17.5#!prettyPhoto bunu önerecektim de ekran kartın 325 mm ve maalef bu kasa 322mm destekliyor. Ve fiyatı aman aman değil
gayet güzel bir kasa gibi ama on tarafı pek hosuma gitmedi ve dediğini gibi ekran kartı mm fazla
Mesaj otomatik birleştirildi:

beyaz için çok bir seçeneğin yok , hava soğutma istersen bu olabilir

çok teşekkür ederim attiklariniz için peki sıvı soğutma için Verebileceğiniz marka varmı

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,067
İsim
Kerem Çavuş
gayet güzel bir kasa gibi ama on tarafı pek hosuma gitmedi ve dediğini gibi ekran kartı mm fazla

çok teşekkür ederim attiklariniz için peki sıvı soğutma için Verebileceğiniz marka varmı
şu an beyaz bir alternatifi yok malesef tek alınabilecek olan bu , thermalright iyi markadır alınabilir

foixria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
izzeteren toluç
şu an beyaz bir alternatifi yok malesef tek alınabilecek olan bu , thermalright iyi markadır alınabilir
anlıyorum çok teşekkür ederim değerlendirmeye çalışıcam ama aklımda kaldı tamamen bembeyaz bur sistemde durduğu zaman kötü bir görüntü olur mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Fettah Altuntaş
anlıyorum merak etmeyin sadece tavsiye istedim fikriniz önemli tabikide

bilmiyorum fazla mı zararlı olur
Ya ne zararı olcak. Sadece 5600 için basit bir kule tipi soğutucu yeterli olcaktır.
Tabi param çok birde estetik bir görüntü istiyorum diyorsan. Yapıştır

foixria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
izzeteren toluç
Ya ne zararı olcak. Sadece 5600 için basit bir kule tipi soğutucu yeterli olcaktır.
Tabi param çok birde estetik bir görüntü istiyorum diyorsan. Yapıştır
3500 bütçem var işte çok kaliteli olmasa da güzel soğutma ve șık görünüşlü bir şey istiyorum bu yüzden sıvı soğutma düşünüyorum kule tipi de güzel ama kasa içinde nasıl durur bilmiyorum sırıtır gibi geliyo bana.

Top Bottom