Neler Yeni

10-15 bin'e telefon önerisi

Uconounex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Selçuk Kavak
Beni uzun yıllar götürebilecek depolaması 128GB altı olmayan telefon önerilerinize açığım arkadaşlar. Birde ince olursa tadından yenmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
alper
Beni uzun yıllar götürebilecek depolaması 128GB altı olmayan telefon önerilerinize açığım arkadaşlar. Birde ince olursa tadından yenmez.
Geçen pazar günü hepsiburadada sarı renk poco x6 pro 8-256gb 15.350 liraydı. Takip et arada düşürüyorlar fiyatı

Uconounex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Selçuk Kavak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben bunlara baktım. Bunlardan hangisini tercih ederdiniz ?

MettleXR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan
Ben bunlara baktım. Bunlardan hangisini tercih ederdiniz ?
3 telefonunda işlemcisi 4-5 senelik hic biri alınmaz bunların 2 sene götürür seni kasma donmadan çıldırırsin yazılımlarıda kötü

Uconounex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Selçuk Kavak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benimde gözüm samsung A serisine takıldı en azından adı sanı olan bir marka üzmez gibi geliyor. Şimdi A25 A35 A54 modellerinden en hesaplı alınabileceğe bakıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 telefonunda işlemcisi 4-5 senelik hic biri alınmaz bunların 2 sene götürür seni kasma donmadan çıldırırsin
Kanka Huawei mate 10 lite kullanıyordum. Dün tuzlu suya düştü mefta oldu. Sence bana işler mi :)

MettleXR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan
Benimde gözüm samsung A serisine takıldı en azından adı sanı olan bir marka üzmez gibi geliyor. Şimdi A25 A35 A54 modellerinden en hesaplı alınabileceğe bakıyorum.

Kanka Huawei mate 10 lite kullanıyordum. Dün tuzlu suya düştü mefta oldu. Sence bana işler mi :)

Kanka mate 10 litedan hiç bir farkları yok dış tasarıma aldanma Realme gt2,A54,Poco X6 bunlara bakabilirsin

A34 e de bakabilirsin oda güzel bu fiyata

Son düzenleme:

Uconounex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Selçuk Kavak

Kanka mate 10 litedan hiç bir farkları yok dış tasarıma aldanma Realme gt2,A54,Poco X6 bunlara bakabilirsin

A34 e de bakabilirsin oda güzel bu fiyata
Vivo Y36 nasıl sence fiyat da çok uçmak istemiyorum.

MettleXR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan
Valla kuzen ben tercih etmem iyi değil fazla para çıkamiyorsan yurtdışı note 13 pro plus poco X6 pro felan alabilirsin 10 k ya yurt içi alicaksan a34 öneririm bataryası çok iyi

Biraz daha para köy a 34 al vivo IPS ekran kamerası 1080p de bile 30 FPS çekiyor çok kötü çöp giriş seviyesi telefon

Uconounex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Selçuk Kavak
Valla kuzen ben tercih etmem iyi değil fazla para çıkamiyorsan yurtdışı note 13 pro plus poco X6 pro felan alabilirsin 10 k ya yurt içi alicaksan a34 öneririm bataryası çok iyi

Biraz daha para köy a 34 al vivo IPS ekran kamerası 1080p de bile 30 FPS çekiyor çok kötü çöp giriş seviyesi telefon
Eyvallah reis. Samsun galaxy a serisinde karar kıldım da a34 mü a35 mi a25 mi alsam kararsız kaldım.

Top Bottom