Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 2 Li Kablosuz Gamepad 170 e stok yenilendi devam 🔥😄

Cakrash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
315
İsim
Musa Topçu
Kaç seferdir alacağım alacağım ama her seferinde sipariş ekranında kargosu dahil 35₺'lık ürüne 135₺ vergi kesildiğini görünce bir türlü elim gitmiyor geri dönüyorum. Emeği geçen herkesin allah burnundan fitil fitil getirsin :mad:.
Türkiye'de buna benzer ürünlerin en baba indirimler ile birlikte 500tl civarına düştüğünü düşünürsek 135tl vergi her ne kadar saçma olsa da fiyat olarak her türlü çok ucuza geliyor

Rindane48

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Gökhan Gümüş
Türkiye'de buna benzer ürünlerin en baba indirimler ile birlikte 500tl civarına düştüğünü düşünürsek 135tl vergi her ne kadar saçma olsa da fiyat olarak her türlü çok ucuza geliyor
Sırf bu yüzden bitane daha aldım

Rindane48

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Gökhan Gümüş
jetonları nasıl kullanıyoruz

grkn_yt1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
gürkan
Alıntıyı görüntüle

Aliexpress yeni kullanıcı indirimi ile 2 li Kablosuz Gamepad 136 lira + 137 lira KDV ile toplam 270 liraya geliyor

Ülkemizde kablosuzu birak kablolusunun tanesini bu fiyatlara alabiliyorken güzel bir fırsat bence.

Not: Kollarda dahili batarya yok pilliler...

Link:

Alıntıyı görüntüle
xinput destekli mi

celilcan1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Celil Can
Ürün geldi sağ analog tek yön çalışıyor sola ve sağa gidiyo yukarı gitmiyor tuşların yerleri karışık çözmenin yolu var mı yazılımla vs. başka gelen var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Halit Sizgek
Beyler alıpta deneyen var mı dongle taktım ama usb oyun kontrolcüsünden deneyince hiçbir tepki yok 2 kolda da denedim hani 2 si de bozuk gelmiş olma ihtimali nedir eğer halledebilen birisi varsa aydınlatırsa sevinirim

Rindane48

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Gökhan Gümüş
Beyler alıpta deneyen var mı dongle taktım ama usb oyun kontrolcüsünden deneyince hiçbir tepki yok 2 kolda da denedim hani 2 si de bozuk gelmiş olma ihtimali nedir eğer halledebilen birisi varsa aydınlatırsa sevinirim
Biz iki çift almıştık birde. Diğer gelenlerinki nasıl acaba

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Mert Kirazlı
beyler eline ulaşan varmı varsa fotoğraflarını atabilirmi benimki transfer sürecinde 1-2 güne elime ulaşmış olur o zaman inceleme atarım ama erken alan varsa bilgilendirebilirse iyi olur

Noxtt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet
hocam iyi günler kol geldi usbyi taktım sonra ne yapıp çalıştırıcam .

celilcan1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Celil Can
hocam iyi günler kol geldi usbyi taktım sonra ne yapıp çalıştırıcam .
ev resimli tuşa basılı tut iki mod var biri full kırmızı yanan biri ssadece yarısı kırmızı yanan mod farkıda sağ analog tuşlara dönüşüyor saçma şekilde
birde denedikten sonra sağ analog yukarı aşağı hareket ediyor mu deneyebilir misin bende sadece sağ ve sola gidicek şekilde çalışıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,977
Üyeler
154,163
Son üye
xtrstronge
Top Bottom