Neler Yeni

Lenovo LOQ - Yarın almayı planlıyorum

Bu ürün..

• alınır.

Oylar: 2 22.2%
  • alınmaz.

Oylar: 7 77.8%

• Oy kullanan toplam üye
    9

devl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mert can
Bütçe
45000
İtopya'nın sitesinden Lenovo LOQ almayı planlıyorum, ürünü aşağıya bırakıyorum. Sizce bir sorun görünüyor mu?
Bildiğim kadarıyla ısınmasında, kasasında ve donanımında sorun olmayan bir cihaz. Çok eski bir modelde değil. İtopya güvenilir bir firma önceden kasa almıştım ve kasayla ilgili ciddi bir problem yaşamadım ama servisi de iyi gibiydi. Yorumlarınız nedir?

(( HP Victus almayı düşünmüyorum, çok teşekkürler öneriler için. ))

eren28tr

80+ Gold
İtopya'nın sitesinden Lenovo LOQ almayı planlıyorum, ürünü aşağıya bırakıyorum. Sizce bir sorun görünüyor mu?
Bildiğim kadarıyla ısınmasında, kasasında ve donanımında sorun olmayan bir cihaz. Çok eski bir modelde değil. İtopya güvenilir bir firma önceden kasa almıştım ve kasayla ilgili ciddi bir problem yaşamadım ama servisi de iyi gibiydi. Yorumlarınız nedir?

(( HP Victus almayı düşünmüyorum, çok teşekkürler öneriler için. ))
Nitro 16 alabilirsin.

devl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mert can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
can
arkadaşında dediği gibi soğutma olarak bir tık daha iyi onun haricinde geri kalan donanım özellik vs kafa kafaya diyebiliriz biraz tercih meselesi iki cihazda güzel lakin o bütçeye indirim kovalarsan 4070li laptopta denk getirebilirsin

devl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mert can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kasa soğutma kalitesi olarak daha iyi.
arkadaşında dediği gibi soğutma olarak bir tık daha iyi onun haricinde geri kalan donanım özellik vs kafa kafaya diyebiliriz biraz tercih meselesi iki cihazda güzel lakin o bütçeye indirim kovalarsan 4070li laptopta denk getirebilirsin
Bana bi satıcı önerebilir misiniz? İtopyaya güvendiğim için oradan almak istiyordum ancak şu an net bir şey bulamadım 1tb ve ryzen işlemcili bi cihaz arıyorum eğer bildiğiniz varsa link bırakabilirseniz mütiş olur

eren28tr

80+ Gold
Bana bi satıcı önerebilir misiniz? İtopyaya güvendiğim için oradan almak istiyordum ancak şu an net bir şey bulamadım 1tb ve ryzen işlemcili bi cihaz arıyorum eğer bildiğiniz varsa link bırakabilirseniz mütiş olur
Bu var ama satıcı ne kadar güvenilir bilmiyorum yorumlara bakıp karar verebilirsin yada Hepsiburadadan attığımı alıp takviye yapabilirsin.

devl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mert can
Ürün tükenmiş hocam, takviye yapmak biraz sakat geliyor ya özellikle bu zamana kadar hep kasa cihazlarla uğraştım ilk kez kişisel laptop planlıyorum deneyimim yok yani

eren28tr

80+ Gold
Ürün tükenmiş hocam, takviye yapmak biraz sakat geliyor ya özellikle bu zamana kadar hep kasa cihazlarla uğraştım ilk kez kişisel laptop planlıyorum deneyimim yok yani
O zaman Hepsiburadadan attığımı al.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,060
Üyeler
151,164
Son üye
erolyldrm
Top Bottom