Neler Yeni

Lenovo LOQ - Yarın almayı planlıyorum

Bu ürün..

• alınır.

Oylar: 2 22.2%
  • alınmaz.

Oylar: 7 77.8%

• Oy kullanan toplam üye
    9

MrTito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Burak
İtopya'nın sitesinden Lenovo LOQ almayı planlıyorum, ürünü aşağıya bırakıyorum. Sizce bir sorun görünüyor mu?
Bildiğim kadarıyla ısınmasında, kasasında ve donanımında sorun olmayan bir cihaz. Çok eski bir modelde değil. İtopya güvenilir bir firma önceden kasa almıştım ve kasayla ilgili ciddi bir problem yaşamadım ama servisi de iyi gibiydi. Yorumlarınız nedir?

(( HP Victus almayı düşünmüyorum, çok teşekkürler öneriler için. ))
Loq serisi güzeldir lenovo genelde sağlam oluyor alınabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
MERİÇ YILMAZ

devl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mert can
Nitro 16 daha iyi genel olarak nitro 5den.
Hocam soğutma gözle görülür oranda çok büyük bi etkisi yoksa ben konunun başında attığım linkteki Lenovo'yu alayım diyorum donanım olarak isteyebileceğim her şeye sahip, yeni bir model ve ASUS ROG-TUF gibi veya VICTUS gibi modellerden daha iyi ve fiyat olarak benim için gayet kâfi. Acer soğutmada sanırım sadece liquid metal olarak fazlası varmış, sizin söylemeniz üzerine karşılaştırma videosuna baktım. Yoksa sanırım illaha acer alırsam bi ek parça takviyesi yapmam şart gibi, şöyle maksimum 46 bin gibi bir fiyata attığım Lenovo'nun donanımında bir Nitro 16 yoksa sizin de yorumlarınızla birazdan Lenovo'yu sipariş edeyim diyorum.

eren28tr

80+ Gold
Hocam soğutma gözle görülür oranda çok büyük bi etkisi yoksa ben konunun başında attığım linkteki Lenovo'yu alayım diyorum donanım olarak isteyebileceğim her şeye sahip, yeni bir model ve ASUS ROG-TUF gibi veya VICTUS gibi modellerden daha iyi ve fiyat olarak benim için gayet kâfi. Acer soğutmada sanırım sadece liquid metal olarak fazlası varmış, sizin söylemeniz üzerine karşılaştırma videosuna baktım. Yoksa sanırım illaha acer alırsam bi ek parça takviyesi yapmam şart gibi, şöyle maksimum 46 bin gibi bir fiyata attığım Lenovo'nun donanımında bir Nitro 16 yoksa sizin de yorumlarınızla birazdan Lenovo'yu sipariş edeyim diyorum.
Sen bilirsin.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
can
Tekrardan söylüyorum acelen yoksa indirim kovala yukarıdaki arkadaşın attığı nitro16 4070gpulu modeli 3 ay önce vatandan indiirmle 42bine aldım ve loqda kullandım fanı biraz sesli çalışıyor nitro16ya göre

devl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mert can
Tekrardan söylüyorum acelen yoksa indirim kovala yukarıdaki arkadaşın attığı nitro16 4070gpulu modeli 3 ay önce vatandan indiirmle 42bine aldım ve loqda kullandım fanı biraz sesli çalışıyor nitro16ya göre
Evet az önce karşılaştırma videolarından ses + soğutma muhabbetini gördüm, bide az çok çözünürlük v.s muhabbetleri konusunda daha iyiymiş acer. Bu ay alıp konuyu kapatmak istiyorum açıkçası durdukça dert oluyor 😄 Zamlar v.s derken şu an pahalı dediğimiz fiyatların indirim olduğu zamana gelmeyelim. Attığım lenovo donanımında bi nitro 16 bulsam hemen alıcam çıkmıyor hiçbir yerde

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Görkem çetinkaya
Ne yönden daha iyidir acaba? Bilmediğimden soruyorum bu arada
NItro 16 nin sogutmasi cok basarili ozel sogutmasi var ve premium hissiyati malzeme kalitesi cok daha iyi. Ayrıca limit yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,062
Üyeler
151,164
Son üye
erolyldrm
Top Bottom