Neler Yeni

Sessiz mekanik klavye önerisi

Arda_1xxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda
Arkadaşlar sessiz bir mekanik klavye arıyorum kuzenimde razer huntsman mini vardı ondan biraz daha sessiz bişey arıyorum yada daha daha sessiz bir şey klavye hakkında neredeyse hiç bilgim yok ve ali exspress tarzı yerlerden istemiyorum birde mümkünse tkl istiyorum bütçem 2k
Şuanlık aklımdakiler

Razer blackwidow v3 tenkeyless
Razer cynosa lite chrom
Asus tuf gaming k1
Logitech g213 prodigy
Logitech g413 se tkl
Steelseries apex 3 tkl
Steelseries apex 3 sessiz switch

Bunlar hangisi bana daha uygundur veya başka bir öneriniz varmıdır önerilere açığım teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
taner
Arkadaşlar sessiz bir mekanik klavye arıyorum kuzenimde razer huntsman mini vardı ondan biraz daha sessiz bişey arıyorum yada daha daha sessiz bir şey klavye hakkında neredeyse hiç bilgim yok ve ali exspress tarzı yerlerden istemiyorum birde mümkünse tkl istiyorum bütçem 2k
Şuanlık aklımdakiler

Razer cynosa lite chrom
Asus tuf gaming k1
Logitech g213 prodigy
Logitech g413 se tkl
Steelseries apex 3 tkl

Bunlar hangisi bana daha uygundur veya başka bir öneriniz varmıdır önerilere açığım teşekkürler
BLUE SWİTCH KLAVYELER ÇOK SES CIKARIYOR RED SWİTCH BAKMANI ÖNERİM https://www.hepsiburada.com/gamepow...aming-klavye-3-yil-garantili-p-HBCV00005RURN6 https://www.hepsiburada.com/asus-ra...-rgb-tr-mekanik-gaming-klavye-pm-HB00000ZIWT0

nuheu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
nuheu
Razer blackwidow v3 tkl aşırı sesli haberin olsun

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Gorkem Yavuz
Şuanlık aklımdakiler

Razer cynosa lite chrom
Asus tuf gaming k1
Logitech g213 prodigy
Logitech g413 se tkl
Steelseries apex 3 tkl

Prodigy alma kronik sorunsallı
Attıklarını bilmem ama attığım ikisine bak derim özellikle Encoder'a. Alman yapımı switchli ayrıca sağlam ve kaliteli. Redragonda f/p kaliteli klavye üreticisi

Arda_1xxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tabii ki sesiiz ve suya dayanıklı bir klavye kalite olarak da güzel bütçe varsa alınır

Prodigy alma kronik sorunsallı
Attıklarını bilmem ama attığım ikisine bak derim özellikle Encoder'a. Alman yapımı switchli ayrıca sağlam ve kaliteli. Redragonda f/p kaliteli klavye üreticisi
Açıkçası apex 3 tkl ile logitech g413 se tkl arasında kaldım hangisi daha iyidir ve hangisi daha sessizdir

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Gorkem Yavuz
Açıkçası apex 3 tkl ile logitech g413 se tkl arasında kaldım hangisi daha iyidir ve hangisi daha sessizdir
Switchlerine bakayım bi
Mesaj otomatik birleştirildi:

G413 brown switch, red switch den de sessiz. APEX 3 TKL membran klavye. Yani sessizlik ve daha sağlamlık istiyorsanız G413 SE TKL yi alın

Arda_1xxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
G413 brown switch, red switch den de sessiz. APEX 3 TKL membran klavye. Yani sessizlik ve daha sağlamlık istiyorsanız G413 SE TKL yi alın
peki son olarak g213 prodigy mi yoksa g413 se tkl mi fiyat farkına değermi birde sanırım g413de rgb sadece beyaz yanıyor o yüzden çok içime sinmedi

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Gorkem Yavuz
peki son olarak g213 prodigy mi yoksa g413 se tkl mi fiyat farkına değermi birde sanırım g413de rgb sadece beyaz yanıyor o yüzden çok içime sinmedi
Prodigy problemli alma ele direkt onu. G413 SE TKL bilmiyorum ama switch i güzel sessiz. RGB si yok gibi duruyor var mimı bilmiyorum bi göz atsan bulursun bence. Dediğine göre beyazsa sadece o da bir şey bence. Sana kalmış.

Top Bottom