Neler Yeni

64k bilgisayar muhendisligi veya yazilim muhendisligi

1122aaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Iii
Istanbulda olan universitelerden (%50 burslu ve Tam burslu olanlardan) oneri yapabilir misiniz

Ve bilgisayar muhendisligi mi yazilim muhendisligi mi arti eksilerini detaylandirabilir misiniz

Morwick

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Bilal Polat
Bahçeşehir Üniversitesi yazilim muhendisliğinde %50 bursluyum. Okulun eğitimi fena değil fakat herhangi bi sorunun olduğunda hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar, muafiyet işlemlerim için 6 ay bekledim sonunda cimere şikayet ettim ancak öyle çözüldü. Bilgisayar mühendisliği okuyabileceğin düzgün 3 tane vakıf üniversitesi var bunlar Koç, Sabancı ve Bilkent. Son olarak bir yazılım mühendisliği öğrencisi olarak yazılım mühendisliğini kesinlikle önermem eğer aklında bilgisayar veya yazılım mühendisliği var ise kesinlikle bilgisayar mühendisliği tercih etmelisin çünkü bilgisayar donanım, elektronik ve yazılımı kapsayan çok daha kapsamlı bir bölüm.

Serdar7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Serdar
yazılım bana sıkıcı gelmişti. benim bilgisayara ilgimin donanım tarafında olduğunu anlamıştım 1 sene okuduktan sonra. Yazılıma ilgisi olan youtubedan da öğrenir bence. donanıma yönel.

1122aaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Iii
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bahçeşehir Üniversitesi yazilim muhendisliğinde %50 bursluyum. Okulun eğitimi fena değil fakat herhangi bi sorunun olduğunda hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar, muafiyet işlemlerim için 6 ay bekledim sonunda cimere şikayet ettim ancak öyle çözüldü. Bilgisayar mühendisliği okuyabileceğin düzgün 3 tane vakıf üniversitesi var bunlar Koç, Sabancı ve Bilkent. Son olarak bir yazılım mühendisliği öğrencisi olarak yazılım mühendisliğini kesinlikle önermem eğer aklında bilgisayar veya yazılım mühendisliği var ise kesinlikle bilgisayar mühendisliği tercih etmelisin çünkü bilgisayar donanım, elektronik ve yazılımı kapsayan çok daha kapsamlı bir bölüm.
Cevabin icin tesekkurler. Istanbul rumeli (85k veya 79k(?) yokatlasa girilmiyor suan,, ile gecen sefe ilk defa acilmis), istanbul topkapi (66k ilk kez acilmis) istanbul saglik ve teknoloji 74k , kadir has %50 , ışık %50 ve aydin universitesi %50 burslu, nisantasi %50 bunlar arasindan herhangi birisiyle alakali bilgin var mi? Kontenjanlar bazi bolumlerde azaldigindan 64k ile hangilerine girme sansim var bilemiyorum fakat gozume takilanlar bunlar oldu. Ekstra olarak bahcesehir icin yazmissin fakat tercihime bahcesehiri yazmis olsam bu dediklerime kiyasla nasil?

Son olarak verdigim universiteler sadece gozume takilan birkac tanesi, baska bildigin versa soylersen bana da yardimci olursun
Mesaj otomatik birleştirildi:

yazılım bana sıkıcı gelmişti. benim bilgisayara ilgimin donanım tarafında olduğunu anlamıştım 1 sene okuduktan sonra. Yazılıma ilgisi olan youtubedan da öğrenir bence. donanıma yönel.
Tesekkurler cevabin icin. Universite icin dedigim aralikta bir onerin var mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Lolcu Basi
İlgilendiği Kategoriler
milf
Arkadaşlar yazılım diye bir bölüm yok. Neden bu bir şekilde anlaşılmadı ülkede ilginç. Bilgisayar müh kontenjanını arttırmak için özel üniversiteler açtı aynı bölüm. 65k ile de okulun önemi yok. Hangi şehirde yaşıyorsan evinin yanını yaz git. Küçük şehirdeysen nerede barınabiliyorsan o büyük şehire git. İstanbul olacak diyorsan hangi yakadaysan oradan tutanı bahçesini beğendiğini yaz işte.

Morwick

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Bilal Polat
Cevabin icin tesekkurler. Istanbul rumeli (85k veya 79k(?) yokatlasa girilmiyor suan,, ile gecen sefe ilk defa acilmis), istanbul topkapi (66k ilk kez acilmis) istanbul saglik ve teknoloji 74k , kadir has %50 , ışık %50 ve aydin universitesi %50 burslu, nisantasi %50 bunlar arasindan herhangi birisiyle alakali bilgin var mi? Kontenjanlar bazi bolumlerde azaldigindan 64k ile hangilerine girme sansim var bilemiyorum fakat gozume takilanlar bunlar oldu. Ekstra olarak bahcesehir icin yazmissin fakat tercihime bahcesehiri yazmis olsam bu dediklerime kiyasla nasil?

Son olarak verdigim universiteler sadece gozume takilan birkac tanesi, baska bildigin versa soylersen bana da yardimci olursun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tesekkurler cevabin icin. Universite icin dedigim aralikta bir onerin var mi?
Nişantaşı ve ışık kesinlikle tercih edilmemesi gereken üniversiteler diğerleri ise yazdığım koç, sabancı ve bilkent haricinde hep aynı değerde üniversiteler o yüzden kampüsünü falan beğendigini tercih edebilirsin.

1122aaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Iii
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nişantaşı ve ışık kesinlikle tercih edilmemesi gereken üniversiteler diğerleri ise yazdığım koç, sabancı ve bilkent haricinde hep aynı değerde üniversiteler o yüzden kampüsünü falan beğendigini tercih edebilirsin.
Neden bu universitelerin bu kadar kotu oldugu soyleniyor bir fikrin var mi?
Ayrica, nisantasi veya ışık gibi uzak dur dedigin universite var mi?

Morwick

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Bilal Polat
Neden bu universitelerin bu kadar kotu oldugu soyleniyor bir fikrin var mi?
Ayrica, nisantasi veya ışık gibi uzak dur dedigin universite var mi?
İstanbulda çok fazla vakıf üniversitesi olduğu için kesin bir şey söyleyemem, yazdığım iki üniversitede kampüsleri çok uzak ve kötü, tek binaya tüm fakülteler sığdırılmış oluyor genelde, diğer üniversitelerinde kampüslerini, iş ortaklarını ve sana ne gibi hizmetler sunabileceklerini araştırıp tercihini yap örneğin okuduğum üniversitenin co-op birimi var bu sayede çok rahat bir şekilde staj bulabiliyoruz.

trankilo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Raki
Kanka Evine en yakın olan okulu tercih et. Psikolojik olarak ta çok rahat edersin. Bilişim uzerine butun bolumleri tercih edebilirsin.

Top Bottom