Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Rampage Glacier GL27R180Q 27" QHD 2k 180Hz 1ms 7.979 TL (Beyaz)

Mıstafa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mustafa-Kara

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-07-17 143415.png
    Ekran görüntüsü 2024-07-17 143415.png
    70.6 KB · Hit: 79

Zeitgest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ömer Faruk KARADENİZ
Bence bu tarz ürünlerde ARGE çalışmaları iyi olan ürünleri tercih edin. Evet herkes aynı paneli kullanıyor ama aynı anakart pek olmuyor. Argesi olmayan düşük maliyetli anakartlar ya da ara bağlantı flex kabloları kullanılıyor. Ben daha bilindik sağlam markalardan alınmasını tavsiye ederim .

Daemonis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Mehmet Hanifi
Bence bu tarz ürünlerde ARGE çalışmaları iyi olan ürünleri tercih edin. Evet herkes aynı paneli kullanıyor ama aynı anakart pek olmuyor. Argesi olmayan düşük maliyetli anakartlar ya da ara bağlantı flex kabloları kullanılıyor. Ben daha bilindik sağlam markalardan alınmasını tavsiye ederim .
7299TLYE almıştım iade m, etmeliyim?

OMNCN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Can Bey
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,PC
Monitör alınır mı beyler ya da bu fiyatlara alternatifi var mı?

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Kaynak atar mısın dostum.

Willerox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
emre çakmak
Monitör alınır mı beyler ya da bu fiyatlara alternatifi var mı?
Beyaz olarak bu fiyata alternatifi yok sanırım. 3 gün önce Abdullah videosunu yaptıgında 7599TL idi fakat bi kaç saat sonra 8399TL oldu :D

Zeitgest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ömer Faruk KARADENİZ
7299TLYE almıştım iade m, etmeliyim?
İade edip etmemek sana kalmış bir şey ama ben olsam almazdım . Tercihim piyasa şartlarına göre Asus, ViewSonic , Dell ve AOC olur .
Kaynak atar mısın dostum.
Şöyle bahsedeyim günümüz bilindik firmalarından birinde sistem toplama biriminde çalışıyordum . Ve birebir değişim olarak monitörler bol bol gelip gidiyordu . En büyük sıkıntıları görüntüde yatay ya da dikey bant şeklinde çizgiler , paneli aydınlatan led aydınlatma şeridinin arızalanması vs. Kaynak mesleğim gereği izlenimlerim . Ne yazık ki ben yerli markaların bir çoğuna güvenmiyorum ve güvenmemezliğimin nedenleri bir çok kez karşılaştığım sorunlar ki bunlar yerli şirket daha global bile değilken buradaki bu süreçte bu kadar arıza sirkülasyonu oluşturarak yeteri kadar güvensizlik veriyorlar. Bi ürünü üretmek ve satmak çok kolay ama satış sonrası yönetmek çok zordur. Ve büyük bilgi yatırım ister.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,042
İsim
Bilal Tepe
İade edip etmemek sana kalmış bir şey ama ben olsam almazdım . Tercihim piyasa şartlarına göre Asus, ViewSonic , Dell ve AOC olur .

Şöyle bahsedeyim günümüz bilindik firmalarından birinde sistem toplama biriminde çalışıyordum . Ve birebir değişim olarak monitörler bol bol gelip gidiyordu . En büyük sıkıntıları görüntüde yatay ya da dikey bant şeklinde çizgiler , paneli aydınlatan led aydınlatma şeridinin arızalanması vs. Kaynak mesleğim gereği izlenimlerim . Ne yazık ki ben yerli markaların bir çoğuna güvenmiyorum ve güvenmemezliğimin nedenleri bir çok kez karşılaştığım sorunlar ki bunlar yerli şirket daha global bile değilken buradaki bu süreçte bu kadar arıza sirkülasyonu oluşturarak yeteri kadar güvensizlik veriyorlar. Bi ürünü üretmek ve satmak çok kolay ama satış sonrası yönetmek çok zordur. Ve büyük bilgi yatırım ister.
Senin bu kastettigin sorun en çok aoc da var bu yatay ve dikey de 3 4 kez tecpro yani aoc u getiren garanti veren distribütöre gittim ve sürekli aoc monitörler gelip duruyo depo sadece aoc monitör dolu peki bu durum aoc un kötü olduğu anlamına gelir ki ? Hayır. O seri uretimde kronik hata olmuş olabilir değişim yapiolar zaten keza bu tür rampage gameboster gibi markalar zaten fason ürün alıp birleştiriyorlar bu yüzden ben o kadar da kalitesiz olduğunu düşünmüyorum.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4

Kaynağın yok değil mi tahmin etmiştim.

Mıstafa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mustafa-Kara

Zeitgest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ömer Faruk KARADENİZ
Kaynağın yok değil mi tahmin etmiştim.
Kaynak benim bilgi ve tecrübe birikimim ben burada malı kötülemiyorum sen kötülüyormuşum gibi savunmaya geçiyorsun bu basit bir hareket . Diğer modellere göre daha kalitesiz ve güven vermediğinden bahsederken sen bana kaynak diye bir çıkışla soru soruyorsun Monster , James Donkey'in nasıl sorunlarla boğuştuğunu neler yaptığını gözlerimle gördüm ben hocam sen görmemiş olabilirsin . En güzel kaynak gözlerim :)

Senin diğer markalara göre çok sağlam ve kaliteli olduğuna dair kaynağın kanıtın var ise bekliyoruz paylaşmanı . Ayrıca Nvidia'nın G-Sync destekli monitörler listesinde bizim yerli markaların neden modelleri yer almıyor bunu ben bilmiyorum mesela eğer sen biliyorsan hocam beni aydınlatırsan sevinirim .

Top Bottom