Neler Yeni

Hangi bilgisayar koltuğunu önerirsiniz?

Hangisini almalıyım?

• Hawk Future

Oylar: 10 83.3%
  • xDrive Anka

Oylar: 1 8.3%
  • xDrive Hira

Oylar: 1 8.3%

• Oy kullanan toplam üye
    12

Çepni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Enbiya İlitli
Bütçe
9000
Arkadaşlar bu iki koltuk arasından hangisini önerirsiniz? Biraz kamburluk var, oturduğum zaman dik olmak istiyorum ve rahat olmak istiyorum. Hawk FAB V1 kullandım ama çok dik değildi ve rahat edemedim. Boyum 1.68 hangisini önerirsiniz? Future alacaktım oturma yeri biraz sert dediler, önerilerinizi bekliyorum.

Lost_Dragon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
769
İsim
Göksel Gündüz
Hawk pişmanlıktır. Hawk kullanıcısı olarak söylüyorum : Malzeme kalitesi çok kötü. 2 kere amortisör değiştirdim, tekerlekleri değiştirdim, yanlışlıkla da olsa kolçağı kırdım onu değiştirdim. Gelen kolçak orjinalden farklı geldi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Serkan UÇMAZ
yıllardır hawk fab v6 kullanırım bir kere bile sıkıntı çıkarmadı . öneririm

Lost_Dragon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
769
İsim
Göksel Gündüz

Çepni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Enbiya İlitli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yıllardır hawk fab v6 kullanırım bir kere bile sıkıntı çıkarmadı . öneririm
Tesekkur ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hawk pişmanlıktır. Hawk kullanıcısı olarak söylüyorum : Malzeme kalitesi çok kötü. 2 kere amortisör değiştirdim, tekerlekleri değiştirdim, yanlışlıkla da olsa kolçağı kırdım onu değiştirdim. Gelen kolçak orjinalden farklı geldi.
Şöyle sandalyeler var. Bazı yayıncılar da kullanıyor, öneriyor. Bilmiyorum senin için uygun olur mu bu

Cok tesekkurler ama bence bu amortisor ve ozellikle tekerlek mevzusu genel bir sorun bence. Bizde ofiste surekli tekerler vs. degistiriyoruz. Sahsen ofiste de ofis koltugu kullaniyorum ama cok begenemiyorum nedense.

enyadev

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enginhan Yağmur
Hawk Fab V4 kullanıyorum 2 senedir herhangi bir sorun yaşamadım. Kumaş olduğu için yazın terletebiliyor.

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Eray Fındık
Hawk Fab V4 kullanıyorum 2 senedir herhangi bir sorun yaşamadım. Kumaş olduğu için yazın terletebiliyor.
Kumaş nasıl terletiyor hocam terletmemesi için kumaş kullanılır genelde deri olanlar terletir benim koltuğumda kumaş gram terletme yok.

enyadev

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enginhan Yağmur
Kumaş nasıl terletiyor hocam terletmemesi için kumaş kullanılır genelde deri olanlar terletir benim koltuğumda kumaş gram terletme yok.
Gün içinde uzun süreli kullanımda oluyor yoksa 1-2 saat kullanınca herhangi bir sıkıntı yok. Ben tatil günlerimde koltukla bütünleştiğimden olabilir :D Ben çok memnunum zaten koltuktan.

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Eray Fındık
Gün içinde uzun süreli kullanımda oluyor yoksa 1-2 saat kullanınca herhangi bir sıkıntı yok. Ben tatil günlerimde koltukla bütünleştiğimden olabilir :D Ben çok memnunum zaten koltuktan.
Bende gün boyu koltuktayım hocam ondan garip geldi memnunsanız ne güzel.

Çepni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Enbiya İlitli
Teşekkür ederim, ben V serisinden çok memnun kalmadım açıkçası. Aramızda kalsın 1200TL'ye alıp iade etmiştim zamanında. :)

Hocam havalar öyle bir sıcak ki inanın şuan kumaş bile terletiyor. Bir yere oturmaya gerek yok, ayakta bile terliyor insan.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
687
İsim
Furkan
Hawk future kullanıyorum kaç yıl oldu bilmiyorum minimum 2 3 yıl olmuştur. Koltuğu yağlamadım bile daha hiç. Hiç bir sorun sıkıntı yaşamadım. Memnunum

Çepni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Enbiya İlitli
Hawk future kullanıyorum kaç yıl oldu bilmiyorum minimum 2 3 yıl olmuştur. Koltuğu yağlamadım bile daha hiç. Hiç bir sorun sıkıntı yaşamadım. Memnunum
Çok teşekkürler birazdan sipariş vermeyi düşünüyorum.

xawentis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Emin Akay
Instagram
https://www.instagram.com/xawentis/?hl=tr
Twitter
xawentis
Arkadaşlar bu iki koltuk arasından hangisini önerirsiniz? Biraz kamburluk var, oturduğum zaman dik olmak istiyorum ve rahat olmak istiyorum. Hawk FAB V1 kullandım ama çok dik değildi ve rahat edemedim. Boyum 1.68 hangisini önerirsiniz? Future alacaktım oturma yeri biraz sert dediler, önerilerinizi bekliyorum.

Bana kalırsa piyasanın en iyi koltuğu Zio şuan kullanıyorum XL mükemmel bir şey

Top Bottom