Neler Yeni

Yardım HyperX Cloud III Mic Monitoring Otomatik Açılıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mert Yılmaz
Başlıktan da belli olduğu üzere her bilgisayar kapanıp açıldığında Mic Monitoring kendiliğinden açılıyor.
Uygulama içerisinde ilgili ayar kapalı gözüküyor ama açık. aç-kapa yapınca düzeliyor.
Aynı durumu yaşayan veya çözümünü bilen var mı?

1699036873929.png

zehnmzz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkay Altıok
Başlıktan da belli olduğu üzere her bilgisayar kapanıp açıldığında Mic Monitoring kendiliğinden açılıyor.
Uygulama içerisinde ilgili ayar kapalı gözüküyor ama açık. aç-kapa yapınca düzeliyor.

Alıntıyı görüntüle
Hocam kusura bakma biraz hortlatmış gibi oldum ama ben de yakın zamanda bu kulaklığı aldım ve aynı sorunu yaşıyorum. Çözümüne ulaştın mı ne yaptın bilgilendirir misin?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam kusura bakma biraz hortlatmış gibi oldum ama ben de yakın zamanda bu kulaklığı aldım ve aynı sorunu yaşıyorum. Çözümüne ulaştın mı ne yaptın bilgilendirir misin?
6 ay olmamış sıkıntı yok

yiittttt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yiğit kablan

Alıntıyı görüntüle
Merhaba biraz zaman geçti ama acaba çözümünu buldunuzmu bendede ayni durum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba bendede ayni sorun var acaba çözumu buldunuzmu

Top Bottom