Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Bigjoy Protein Tozlarında indirim 🔥

asmarena6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
487
İsim
Berk Era
Bi abi tavsiyesi şu gainerlara para vermeyin abi yazık günah. Yiyin güzelce yemekleriniz öyle pro gibi gram gram ölçeceksiniz diye bir şey yok yarışmaya katılmayacağız zaten. Yediklerinize dikkat edin ek olarakta alın protein tozunuzu creatininizi tatlı tatlı yapın sporunuzu.

Zaten bu bodybuilding işi de herşeyin b*kunu çıkaran instagram yüzünden rezil bir hal aldı 16-17 yaşında çocukların elinde kürler instagram hesaplarına botlar alınmış 2-3 ayda balon olmuş vucutlarla herkes etkileşim kasıyor.
Eskiden bu streoid kür işleri falan saklanır gizli saklı yapan yapardı soranada yoo naturelim derlerdi. Şimdi herkes işin gerçeğini söylüyor. Ancak Genç yeni nesil bu adamların profesyonel sporcu olduğundan bi haber. Lisede arkadaşlarına hava atmak için adam streoid işine girmiş yazık günah gerçekten sosyal medya mahvetti.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,222
İsim
Emir
sen hangi markayı önerirsin
Marka önereceksem de ithal marka öneririm olimp reflex multipower gibi.Türkiyeden alınacaksa ille de belki hardline protein tozu veya hiq alırdım.Ek olarak protein tozunu gereksiz buluyorum.Protein ihtiyacım var protein tozu alayım falan.Bu supplement işleri en son işler.Bana cevap veren arkadaşların birinin bile günlük kalori takibi yapmadığına eminim.İlk önce kalori takibi yapıp beslenmesını düzgün yapsınlar sonra supplement bölümüne geçsinler.Bu supplement işi tek başına işe yaramaz.Zamanım yok toz alırım diyenler içinde kendim de sabah 7 öğlen 4 işte çalışıyordum.Oradan da spora geçiyordum.Sabah 4.30 gibi kalkar pilavımı tavugumu hazırlar veya geceden hepsini hazır eder kaba koyar öyle yerdim.

Nobilium

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Tarık Yanık
Marka önereceksem de ithal marka öneririm olimp reflex multipower gibi.Türkiyeden alınacaksa ille de belki hardline protein tozu veya hiq alırdım.Ek olarak protein tozunu gereksiz buluyorum.Protein ihtiyacım var protein tozu alayım falan.Bu supplement işleri en son işler.Bana cevap veren arkadaşların birinin bile günlük kalori takibi yapmadığına eminim.İlk önce kalori takibi yapıp beslenmesını düzgün yapsınlar sonra supplement bölümüne geçsinler.Bu supplement işi tek başına işe yaramaz.Zamanım yok toz alırım diyenler içinde kendim de sabah 7 öğlen 4 işte çalışıyordum.Oradan da spora geçiyordum.Sabah 4.30 gibi kalkar pilavımı tavugumu hazırlar veya geceden hepsini hazır eder kaba koyar öyle yerdim.
bilinçli tüketicilerin hiçbiri protein ihtiyacım var protein tozu alayım diye düşünmüyordur o konuda çok ön yargılısın. Bence protein tozu atıştırmalık olarak iyi bir alternatif günün her öğününde bir şey hazırlayabilirsin çok fazla tarif var ve pratik. Ben yulaf meyve whey stevia ve süzme yoğurt bir kapta karıştırıp sabah tüketiyorum, kahvaltı yapmaya üşenenler için iyi bir alternatif. Sabah ne yesem midem bulanıyor mesela ama bunun sayesinde kahvaltı yapabiliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fakat bir süre bigjoy kullandıktan sonra yarısı bitmeden çöpe atmak zorunda kaldım aşırı iğrençler. Ben de hardline almayı düşünüyordum.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,222
İsim
Emir
bilinçli tüketicilerin hiçbiri protein ihtiyacım var protein tozu alayım diye düşünmüyordur o konuda çok ön yargılısın. Bence protein tozu atıştırmalık olarak iyi bir alternatif günün her öğününde bir şey hazırlayabilirsin çok fazla tarif var ve pratik. Ben yulaf meyve whey stevia ve süzme yoğurt bir kapta karıştırıp sabah tüketiyorum, kahvaltı yapmaya üşenenler için iyi bir alternatif. Sabah ne yesem midem bulanıyor mesela ama bunun sayesinde kahvaltı yapabiliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fakat bir süre bigjoy kullandıktan sonra yarısı bitmeden çöpe atmak zorunda kaldım aşırı iğrençler. Ben de hardline almayı düşünüyordum.
Tarif olarak alınabilir.Fakat benim kast ettiğim bölüm ''protein ihtiyacımı gidersın''cümlesi beni benden alıyor.Kalori takibi yapmadan etmeden.25gram protein tozu nasıl günlük ihtiyacı giderebilir.

Nobilium

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Tarık Yanık
Tarif olarak alınabilir.Fakat benim kast ettiğim bölüm ''protein ihtiyacımı gidersın''cümlesi beni benden alıyor.Kalori takibi yapmadan etmeden.25gram protein tozu nasıl günlük ihtiyacı giderebilir.
sosyal medyadan youtubeden görüp özeniyorlar bilinçsiz kullanıyorlar işte cahillik bu ülkenin en büyük sorunu zaten. facebook grubunda whey mi alsam daha çok kütle koyarım anabolik mi başlasam daha çok kütle koyarım(hepsiburada da renkli kutularda satılan kas yaptığı iddia edilen hapların linkini koymuş) diye post atanlar gördüm ben :D

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
509
İsim
Arda doğan
Kendi sitesine kıyasla daha uygun bi göz atılabilir sporcu arkadaşlar

Bigjoy Sports Bigmass Mass Gainer Gh factors Karbonhidrat Protein Çilek Aroma 5000g

Bigjoy Sports Bigmass Mass Gainer Gh factors Karbonhidrat Protein Muz Aroma 5000g

Bigjoy Sports Mass-Attack 3000 gr Çikolata - 30 gr Whey Protein - 54.42 gr Karbonhidrat - 3 gr Kreatin - 2 gr Glutamin

Bigjoy Sports Bigmass Ghfactors Mass Gainer 5 kg Mix Aroma (Bisküvi-Çikolata-Çilek) Karbonhidrat Tozu

Bigjoy Sports Bigmass Mass Gainer Gh factors Karbonhidrat Protein Çilek Aroma 3000g
https://app.hb.biz/i7efh5wCFCsc 792 TL
Alınmaz bence bu ekonomide kimse kimseye 1500-1800tl'ye 3-5KG Protein Tozu Vermez Ne İçeriği Ne İmalathanesi Belli Değildir Bunun 2000TL'ye Hardline 1500GR Protein Tozu Al Daha İyi %70 Protein Oranına Sahip Ve En Azından İzloleli Bilindik Marka

efehsgal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Efehan Erçin
Alınmaz bence bu ekonomide kimse kimseye 1500-1800tl'ye 3-5KG Protein Tozu Vermez Ne İçeriği Ne İmalathanesi Belli Değildir Bunun 2000TL'ye Hardline 1500GR Protein Tozu Al Daha İyi %70 Protein Oranına Sahip Ve En Azından İzloleli Bilindik Marka
bigjoy bilindik marka deil mi yani 😬

7mit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Ümit Bar
Bigjoy'u da kötüleyenler var ya 😆😆😆😆 ne güldüm

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Can Çakır
Beslenme uyku rutin o kadar önemliyken çareyi 'supplement' takviye edici gıdalarda aramak. Neyi takviye ediyor bu gıdalar ? Hani siz %90 ı yaptınız da, %90ı %100 yapmak için mi takviye ediyor, yoksa %10 u %20 mi? Yıllardır spor yaparım bir kutu protein tozu son kullanma tarihi ile aynı gider. Ton balıklı salata arkadaşlar, pahalı mahalı konuşmayın yaşamak için yemenin üstüne bir de spor yapıyorsunuz, ucuz olmayacak. Önce olduğu kadar doğalından devam ne varsa tarımda pazarda kasapta var, selametle

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Baran Aygül
Hocam bunlar protein tozu değil gainer başlık hatalı olmuş. Gainera para vermek yerine yulafı mixerden geçirip protein tozu atıp sütle tüketmek daha mantıklı. Protein tozu yüksek konstantrasyonlu protein içerir bunlarda ne ararsan var :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,691
Üyeler
152,305
Son üye
Burakesen11
Top Bottom