Neler Yeni

GİGABYTE BİOS SORUNUM VAR

MuhammedX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
MUHAMMED METE AKKAMIŞ
Hazır sistemi yeni aldım ,işletim sistemim daha yok almadım.
anakartım:gigabyte H610M H V2 DDR4
Sorunum şu bilgisayarı açıyorum bios çıkıyor ve hiçbir şekilde biostan çıkamıyorum ve CSM desteği kapalı,secure boot kurulum gözüküyor değiştirme seceneği çıkmıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Uğur
işletim sistemi yok iken bios açılır zaten boot edicek bir windows yokken içinde açılmaz ki?

Armi3067

80+ Bronze
İşletim sistemi olmayan bilgisayarda tam olarak neyin açılmasını bekliyorsunuz hocam?

Armi3067

80+ Bronze
Neyi hocam?

Sanjay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Joga Bonito
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki nereden etkinlestirecem
etkileştirme metkinleştirme yok hocam. Windows kurulumu yapmanız lazım. Söylemlerinizden anlaşılığı üzere bilmediğinizi düşünüyorum. Anlayan bir arkadaşınız veya bir bilgisayarcıya götürüp windows kurulum yaptırmanız lazım.

MuhammedX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
MUHAMMED METE AKKAMIŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Windows key aldım biosdan nereden aktive edecem

etkileştirme metkinleştirme yok hocam. Windows kurulumu yapmanız lazım. Söylemlerinizden anlaşılığı üzere bilmediğinizi düşünüyorum. Anlayan bir arkadaşınız veya bir bilgisayarcıya götürüp windows kurulum yaptırmanız lazım.
Windows key aldım ama nereden key girip aktive edecem bu saate bilgisayarcı da yok biosdan Windows key aktive edilebiliyorsa edeyim

Armi3067

80+ Bronze
Windows keyi, windows kurulumu yapmadan veya windows yüklemeden yapmazsınız hocam

Öcelikle windows kurmanız gerekmektedir

Sanjay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Joga Bonito
Windows key aldım biosdan nereden aktive edecem

Windows key aldım ama nereden key girip aktive edecem bu saate bilgisayarcı da yok biosdan Windows key aktive edilebiliyorsa edeyim
önce windowsun kurulması gerekiyor hocam. onu da kendiniz yapmanız hiç yapmadıysanız zor olur. o yüzden bir bilgisayarcı veya anlayan bir arkadaşınız varsa yaptırabilirsiniz. Hazır sistemlerin çoğu windows kurulu olmadan geliyor. Şuan elinizde key olmasının bir önemi yok.

MuhammedX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
MUHAMMED METE AKKAMIŞ
önce windowsun kurulması gerekiyor hocam. onu da kendiniz yapmanız hiç yapmadıysanız zor olur. o yüzden bir bilgisayarcı veya anlayan bir arkadaşınız varsa yaptırabilirsiniz. Hazır sistemlerin çoğu windows kurulu olmadan geliyor. Şuan elinizde key olmasının bir önemi yok.
Teşekkür ederim yardımcı oldunuz için Allah razı olsun

Windows keyi, windows kurulumu yapmadan veya windows yüklemeden yapmazsınız hocam

Öcelikle windows kurmanız gerekmektedir
Teşekkür ederim yardımcı oldunuz için Allah razı olsun

Starlex

80+ Bronze
Hazır sistemi yeni aldım ,işletim sistemim daha yok almadım.
anakartım:gigabyte H610M H V2 DDR4
Sorunum şu bilgisayarı açıyorum bios çıkıyor ve hiçbir şekilde biostan çıkamıyorum ve CSM desteği kapalı,secure boot kurulum gözüküyor değiştirme seceneği çıkmıyor.
İşletim sistemi yoktur hdd boş o yüzden o ekran çıkıyordur win kurulu bir ssd veya hdd ile sorun çözülür

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,453
Üyeler
149,386
Son üye
FURKAANNN
Top Bottom