Neler Yeni

CS2 60HZ'DE TAKILI KALDI

Normal çözünürlük dahil hiçbir çözünürlükte tam ekran olduğu sürece 144Hz olmuyor. Pencereli tam ekran modu dışında 60Hz üzeri seçenek yok ayarlarda. Cfg dosyasını değiştirmeyi, uyumluluk modunu devredışı bırakmayı ve ayarı birkaç kere değiştirmeyi denedim ancak hiçbiri işe yaramıyor.

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
Ddu ile ekran kartı driverını silip 27 haziran driverını kur bende de aynısı oldu sorun 16 temmuz nvidia driverından

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ddu ile ekran kartı driverını silip 27 haziran driverını kur bende de aynısı oldu sorun 16 temmuz nvidia driverından
Ne kadar teşekkür etsem azdır, dünden beri kaç tane video kaç tane forum gezdim anlatamam. Hiçbiri işe yaramamıştı. Buradan da çözüm bulma konusunda ümitsizdim o yüzden.

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
Ne kadar teşekkür etsem azdır, dünden beri kaç tane video kaç tane forum gezdim anlatamam. Hiçbiri işe yaramamıştı. Buradan da çözüm bulma konusunda ümitsizdim o yüzden.
hocam ben de foruma yazmıştım bir arkadaş ddu ile eski sürüme dön demişti onu yapıcaktım ama youtube a yazıp son içeriklere gelince bir video çıktı karşıma adam son sürümden dolayı kesinlikle diye açıklayıp gösterdi direkt yaptım ben de düzelince baktım forumda bu sıkıntıyı yaşayan var mı yazayim dedim harbiden beni de rahatsız etti uğraştırdım durdum bir daha hemen güncelleme yapmayacağım onu anladım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,956
Üyeler
154,154
Son üye
Neobir
Top Bottom