Neler Yeni

R5 7500 f için Thermalright Peerless Assasin vs Deepcool le 520 mi

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Tayfun Balım
https://www.gaming.gen.tr/urun/3848...c12b-v2-120mm-intel-amd-uyumlu-hava-sogutucu/ dediğiniz ürün bumudur hocam eğer buysa aralarında ne gibi fark var
Evet bu model. 3 fanlı kaliteli sıvı soğutma almadığınız senaryoda alabileceğiniz en f/p soğutucu şuanda bu model.
Noctua nh d15 var ancak o da çok pahalı.
Siz bu phantom spirit modelini alırsanız pişman olmazsınız. Eğer sıvı soğutma takıntım var diyorsanız, sıvı soğutma modellerini adı gibi bilen arkadaşlar var onlar size yardımcı olacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
ALİ CAN
Evet bu model. 3 fanlı kaliteli sıvı soğutma almadığınız senaryoda alabileceğiniz en f/p soğutucu şuanda bu model.
Noctua nh d15 var ancak o da çok pahalı.
Siz bu phantom spirit modelini alırsanız pişman olmazsınız. Eğer sıvı soğutma takıntım var diyorsanız, sıvı soğutma modellerini adı gibi bilen arkadaşlar var onlar size yardımcı olacaktır.
Anakart: msi pro a620m-e Micro atx
kasa: thermaltake s200 tg
hocam phantom spirit kasaya sığarmı ve anakarta uyarmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Gürkan
Phantom Spirit 120 SE aldım ben de. Oda sıcaklığı genelde +30 C oluyor ve kasanın önü mesh değil, sadece ön yanlardan az hava çekiyor üstü mesh. Önde 3 fan arkada 1 egzoz fan var. Saatlerce CS2 oynamama rağmen 55 60 arası oluyor CPU sıcaklığı. 7500F var

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
ALİ CAN
Phantom Spirit 120 SE aldım ben de. Oda sıcaklığı genelde +30 C oluyor ve kasanın önü mesh değil, sadece ön yanlardan az hava çekiyor üstü mesh. Önde 3 fan arkada 1 egzoz fan var. Saatlerce CS2 oynamama rağmen 55 60 arası oluyor CPU sıcaklığı. 7500F var
Oyunlara girince rahatsız edici bi sesi oluyormu malum bu stok fan kulak bırakmadı
Kasaya sığar sorun olmaz.
teşekkürler hocam cevap için

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Tayfun Balım
Anakart: msi pro a620m-e Micro atx
kasa: thermaltake s200 tg
hocam phantom spirit kasaya sığarmı ve anakarta uyarmı
165mm kule tipi desteği varmış kasanda bu da uyumlu olduğunu gösteriyor
Ben de Micro atx anakart kullanıyorum sorun olmuyor. Ramlerin yüksek profilli olsa bile fan ayarı yaparak kullanabiliyorsun

Top Bottom