Neler Yeni

GIGABYTE H610M H V2 Intel Bios update

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Gamze Çelik
Biosu update etmedim zaten 28 kuruluymuş benim usb yi görmedi görmeyince uğraşmadım windowsu kurdum fakat şöyle bi sıkıntım var kasa fanlarım çalışmıyor işlemci soğutucu fanı çalışıyor sadece umarım garantiye göndermem gerekmez

Arkada boşta soket varmış onları birleştirince çalıştı neden bunu bağlamadan gönderirler bilmiyorum ve yine boşta soketler var onlar ne işe yarıyor bilmiyorum sen nasıl yaptın onları?

Son düzenleme:

ErenErk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Eren Erkaşda
Biosu update etmedim zaten 28 kuruluymuş benim usb yi görmedi görmeyince uğraşmadım windowsu kurdum fakat şöyle bi sıkıntım var kasa fanlarım çalışmıyor işlemci soğutucu fanı çalışıyor sadece umarım garantiye göndermem gerekmez
pinler yerinden çıkmış olabilir hafif kontrol edebılırsın, bios güncelse yapmamız gereken bir şey kalmıyor herhalde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkada boşta soket varmış onları birleştirince çalıştı neden bunu bağlamadan gönderirler bilmiyorum ve yine boşta soketler var onlar ne işe yarıyor bilmiyorum sen nasıl yaptın onları?
bios f29 var en son güncellesek daha iyi değil mı sanki

Son düzenleme:

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Gamze Çelik
pinler yerinden çıkmış olabilir hafif kontrol edebılırsın, bios güncelse yapmamız gereken bir şey kalmıyor herhalde

bios f29 var en son güncellesek daha iyi değil mı sanki
q flash file a tıkladım usb yi görmedi benim f29 u atmıştım ama f28 i görünce gerek yok dedim riske atmaya zaten güncel ama yinede denemek istedim usb file e basınca usb yi görmedi ve geçtim direk windowsu kurdum

ErenErk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Eren Erkaşda
q flash file a tıkladım usb yi görmedi benim f29 u atmıştım ama f28 i görünce gerek yok dedim riske atmaya zaten güncel ama yinede denemek istedim usb file e basınca usb yi görmedi ve geçtim direk windowsu kurdum
ben de öyle yapayım madem :p

q flash için flaş bellek ozellıklerını degıstırıyordu bı vıdeoda, bulabılırsem atayım sımdı

ErenErk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Eren Erkaşda
güç kablosunu ekran kartına bağlarken farkettim 2 tane boşta kalıyo napıyoruz bunu
1000176996.jpg

güç kablosunu ekran kartına bağlarken farkettim 2 tane boşta kalıyo napıyoruz bunu
Bunu naptın

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Gamze Çelik
1721411897058.png

böyle bi bilinmeyen aygıtım var aratınca
ACPI\VEN_INTC&DEV_1056
Intel Serial IO çıkıyo güncelledim hala duruyo olmadı sende var mı bu uyarı

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Gamze Çelik
Windows kurabilsem bakcam 😃
2017 den beri windows 10 kullanıyorum hiç format usb hazırlamadım beceremem diye. Pc alınca freedos geleceğini duyunca direk hazırladım bende hazır duruyordu usb

Top Bottom