Neler Yeni

Öneri 60W Soundbar 2500TL Alınır Mı? Grundig GSB900

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Vatanbilgisayarda denk geldim Grundig GSB900 60w Soundbar 2500TL bu fiyata 30w anca bulunuyor. Soundbar arıyorum bir kaç gündür. Alınır mı?

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
2+1 ev sinema sistemi olanlanlar daha iyi olur.
Dolby Atmos Dolby digital desteği de yok.
- Müzik dinlemek için alacaksanız bu ürünler iyi olmaz.
- Tv ye bağlayıp hoparlör olarak kullanacaksanız iyi olur.
- Nereden biliyorsun derseniz
Bu ürün halen aktif evde kullanıyoruz arada.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Müzik içinde kullanıcam hatta çoğunlukla müzik için kullanıcam. Güzel bir şey önerirseniz sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amazon da 2000 TL
Aynı ürün mü tam anlamadım. Biri 60w yazmış özellikle diğeri 2x15. Muhtemelen aynı ama bilgiler niye öyle farklı yazılmış

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Müzik için evet pek iyi değil linkte ki gibi ürünlere bakmanızı öneririm bu sadece örnek kesenize uygun modeli alıp denersiniz hatta Amazon prime üyesi olun 1 ay sorgusuz sualsiz iade etme hakkınız var

Prime Üyeleri İçin Fırsat: ttec Dynamite Quattro 40W HiFi Kablosuz Bluetooth Hoparlör https://amzn.eu/d/002LWKAv

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Müzik için evet pek iyi değil linkte ki gibi ürünlere bakmanızı öneririm bu sadece örnek kesenize uygun modeli alıp denersiniz hatta Amazon prime üyesi olun 1 ay sorgusuz sualsiz iade etme hakkınız var

Prime Üyeleri İçin Fırsat: ttec Dynamite Quattro 40W HiFi Kablosuz Bluetooth Hoparlör https://amzn.eu/d/002LWKAv
Soundbar şeklinde bakıyordum ama sanırım bu şekilde olan modellere dönücez. Bu tip modellere döneceksek Max 2k ya kadar en iyisi dediğiniz bir öneri yapar mısınız?

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Soundbar şeklinde bakıyordum ama sanırım bu şekilde olan modellere dönücez. Bu tip modellere döneceksek Max 2k ya kadar en iyisi dediğiniz bir öneri yapar mısınız?
Soundbar subwoofer almazsanız ses keyfi olmuyor dahili 2+1 soundbar varmı bilgim yok.

Çok marka var bence yorumlara bakarak kendiniz karar verin anker ve jbl ürünleri güzel oluyor

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Soundbar subwoofer almazsanız ses keyfi olmuyor dahili 2+1 soundbar varmı bilgim yok.

Çok marka var bence yorumlara bakarak kendiniz karar verin anker ve jbl ürünleri güzel oluyor
Anker Soundcore var 20w attığınız hoparlörden 20w daha düşük bir model. Bunlar marka oldukları için pahalıya rahatlıkla satabiliyorlar. Marka takıntım yok kalite arıyorum

Ek olarak ttec için hepsiburada yorumlarına baktım güzel olduğunu söylediler ama sesin 40w değilde 20 30w gibi olduğunu söyleyenler vardı

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Sercan SAYİT

Bende harici subwoofer olan LG soundbar olmasına rağmen ses kalitesinden hiç memnun değilim. Çok eski bir ses sistemim var çok kaliteli ses veriyor ama pc için bir türlü ayarlayamıyorum. Hatta konusunu da açmıştım.

https://forum.donanimhaber.com/dvd-ses-sistemi-bilgisayara-yada-tv-e-nasil-baglanir--118002382

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Bende harici subwoofer olan LG soundbar olmasına rağmen ses kalitesinden hiç memnun değilim. Çok eski bir ses sistemim var çok kaliteli ses veriyor ama pc için bir türlü ayarlayamıyorum. Hatta konusunu da açmıştım.

https://forum.donanimhaber.com/dvd-ses-sistemi-bilgisayara-yada-tv-e-nasil-baglanir--118002382
Mahalleyi inletmek değil amacım böyle büyük sistemlere ihtiyacım yok ama sesi kaliteli güzel bir şey arıyorum. Hyperx Cloud2 kulaklığım var onunla şarkı dinleyince diğer kulaklıklar falan çöp geliyor. Cloud2 sesini 100 yaptım hoparlör gibi kullanıyorum.

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Mahalleyi inletmek değil amacım böyle büyük sistemlere ihtiyacım yok ama sesi kaliteli güzel bir şey arıyorum. Hyperx Cloud2 kulaklığım var onunla şarkı dinleyince diğer kulaklıklar falan çöp geliyor. Cloud2 sesini 100 yaptım hoparlör gibi kullanıyorum.
Kaliteli sistemler kulaklık gibi iyi para. 2500 tl ye alacağınız üründen ses kalitesi beklemeyin.

Büyük değil bu sistem, evi inletir o da son ses açarsınız.(Video çektiğim için sona almış olabilirim)
Ayrıca mahalleyi bu sistemler inletir.

Size tavsiyem teknoloji mağazasına gidip, ürünün sesini dinlemek olacaktır. Onun haricinde ucuz ürünleri almanızı tavsiye etmem.

Dvd üzerinde herhangi bir ses girişi var mı ? Audio in yazabilir . Forumdaki resimlere baktım ama göremedim

Son düzenleme:
Top Bottom