Neler Yeni

ASUS Rog Strix g16 i9 14900hx versiyonu alınır mı

YazılımKafa

80+ Silver
laptopda tavsiyem ryzen tercih etmen olur inteller çok ısınıyor
Öyle bir mantık yok. R9 7845hx kullanıyorum. Fazlasıyla ısınıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yapma adama durduk yere 4 bin lira ödeteceksin bir de adamı sinirlendiriyorsun diyorsun kimsin ki sen?

Kendi kullandığınız cihaz diye herkese aldırtmaya çalışmayın.

Victusda da aynı konu oldu.
Zor bir şey değil. Youtube a yaz dediğim modeli bak bakalım haklı mıymışım. Onlarca inceleme var. Nerdeyse hepsinin başlığı en iyi laptop soğutucu, 20 derece düştü, 25 derece düştü gibi şeyler. Aç izle. Ya da internette yabancı forumlara bak bakalım kullananlar ne diyor. Aç bak. Ama yapmazsın. Oturduğun yerden işe yaramaz deyip geçmek kolay. Çünkü 0 bilgi ile yapabiliyorsun. Hayat size güzel. Ürün hakkında bi halt bilmeden konuşun geçin.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
921
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

Zor bir şey değil. Youtube a yaz dediğim modeli bak bakalım haklı mıymışım. Onlarca inceleme var. Nerdeyse hepsinin başlığı en iyi laptop soğutucu, 20 derece düştü, 25 derece düştü gibi şeyler. Aç izle. Ya da internette yabancı forumlara bak bakalım kullananlar ne diyor. Aç bak. Ama yapmazsın. Oturduğun yerden işe yaramaz deyip geçmek kolay. Çünkü 0 bilgi ile yapabiliyorsun. Hayat size güzel. Ürün hakkında bi halt bilmeden konuşun geçin.
Fanın hızı neyse onu çeker saçmalıklar ile uğraşacak vaktim yok test ettim sonuç bu.

Napıyosun da 15 derece fark ediyor içine fan mı takıyorsun?

YazılımKafa

80+ Silver
Fanın hızı neyse onu çeker saçmalıklar ile uğraşacak vaktim yok test ettim sonuç bu.
Aynen aynen. Dünyanın en güçlü laptop soğutucularından birine işe yaramaz diyecek kadar düştün. Yazık. Biz kullananlar bilmiyoruz, yabancı kanallar bilmiyor, yabancı forumlardakiler bilmiyor, sen biliyorsun. Aynen aynen. Kaçabilirsin . İnsan biraz utanırda yanlışını kabul eder

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
921
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Aynen aynen. Dünyanın en güçlü laptop soğutucularından birine işe yaramaz diyecek kadar düştün. Yazık. Biz kullananlar bilmiyoruz, yabancı kanallar bilmiyor, yabancı forumlardakiler bilmiyor, sen biliyorsun. Aynen aynen. Kaçabilirsin . İnsan biraz utanırda yanlışını kabul eder
Bak ekstra fan taksan eyvallah ama alttan üflüyor sadece fan zaten kendisi bunu yapıyor ne saçmalık bu? Soğutucu mu var bunda?

Starlex

80+ Bronze

YazılımKafa

80+ Silver
Bak ekstra fan taksan eyvallah ama alttan üflüyor sadece fan zaten kendisi bunu yapıyor ne saçmalık bu? Soğutucu mu var bunda?
Kardeşim aç internetten bak testlerine. Hala neyi zorluyorsun. İnternette testleri var. Kaç derece fark ettiği var. Hala niye zorluyorsun

ugurkolasin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Uğur

okuduğunu anlasan keşke yazılımkafa ryzen ısınmıyor demedim inteller daha fazla ısınıyor dedim

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
921
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Kardeşim aç internetten bak testlerine. Hala neyi zorluyorsun. İnternette testleri var. Kaç derece fark ettiği var. Hala niye zorluyorsun
Ya dediğin cihazı i9 14900hx de kullanıyorlar mı? Oda şartları neler ? Bunları sor fan hızı belli sence nasıl soğutabilecek biraz düşün.

YazılımKafa

80+ Silver
Ya dediğin cihazı i9 14900hx de kullanıyorlar mı? Oda şartları neler ? Bunları sor fan hızı belli sence nasıl soğutabilecek biraz düşün.
Ben cihazı 2. el aldım. Aldığım kişiyle olan konuşmalar

Ekler

• Screenshot_20240720_233117_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20240720_233117_WhatsApp.jpg
    341.4 KB · Hit: 16
  • Screenshot_20240720_233140_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20240720_233140_WhatsApp.jpg
    1.1 MB · Hit: 17

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
921
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Ben cihazı 2. el aldım. Aldığım kişiyle olan konuşmalar
Herkes kendi cihazını över dediğim gibi adam seni yemiş haberin yok.

65 watt da tabi öyle olur.

YazılımKafa

80+ Silver
Herkes kendi cihazını över dediğim gibi adam seni yemiş haberin yok.
Kendim kullanıyorum sıcaklık farkını görüyorum. Sırf hatanı kabul etmemek için 40 takla atıyorsun. Yazık. Biraz olgun davran . Çok şey söylenir ama işte sadece acıyorum. Bundan sonra gram uğraşmam. Zaten engellicem seni. İstediğin yalanı , uydurmayı söyle. Hiç umrumda değil. Sadece kendini rezil ediyorsun. Ne halin varsa gör

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
921
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Kendim kullanıyorum sıcaklık farkını görüyorum. Sırf hatanı kabul etmemek için 40 takla atıyorsun. Yazık. Biraz olgun davran . Çok şey söylenir ama işte sadece acıyorum. Bundan sonra gram uğraşmam. Zaten engellicem seni. İstediğin yalanı , uydurmayı söyle. Hiç umrumda değil. Sadece kendini rezil ediyorsun. Ne halin varsa gör
Yani 4 bin TL nasıl kazıklanılırı bize basitçe anlattığın için teşekkürler ne diyeyim komik fanın hızı belli zaten neden altına fan alayim ki belli zaten kapasitesi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Efe Yağlı
İşlemci güçlü fakat ekran kartı sönük kalmış dengeli bir sistem değil
hocam asıl amacım oyun değil zaten render ve günlük işler bana o 16 verimlilik çekirdeği lazım

laptopda tavsiyem ryzen tercih etmen olur inteller çok ısınıyor
işte ryzen sırf preformans odaklı 10 çekirdek başta dedim render için kullanacağım diye

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,643
Üyeler
150,316
Son üye
Kronen
Top Bottom