Neler Yeni

Yardım Telefonun sesini tuş kullanmadan ayarlama

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Abuzer Kuşçu
Merhabalar telefonu eskitmemek için elimde geleni yapıyorum o yüzden telefonun ses açma kapama tuşlarını fazla kullanmak istemiyorum çünkü gün içinde telefonu çok uzun süre kullanmam gerekiyor o yüzden tuşlar çabuk eskiye bilir bu yüzden telefonun sesini ekrandan ayarlayabilirmiyim düğmelere basmadan

Bunun bir yöntemi varmı?

Not:Telefonum xiaomi ve galerisinde bir video açtığım zaman sesi tuşlara basmadan ekranın sağında elimi yukarı veya aşağı kaydırarak ayarlayabiliyorum galerisinin özelliği bu o yüzde yt instagram gibi platformlarda ayarlayamıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
HasHoca
Merhabalar telefonu eskitmemek için elimde geleni yapıyorum o yüzden telefonun ses açma kapama tuşlarını fazla kullanmak istemiyorum çünkü gün içinde telefonu çok uzun süre kullanmam gerekiyor o yüzden tuşlar çabuk eskiye bilir bu yüzden telefonun sesini ekrandan ayarlayabilirmiyim düğmelere basmadan

Bunun bir yöntemi varmı?

Not:Telefonum xiaomi ve galerisinde bir video açtığım zaman sesi tuşlara basmadan ekranın sağında elimi yukarı veya aşağı kaydırarak ayarlayabiliyorum galerisinin özelliği bu o yüzde yt instagram gibi platformlarda ayarlayamıyorum
Hocam bı tık mantıksız ses açma kapatma tuşlarının tıklanma ömürleri uzundur muhtemelen 😁 . Fakat illa ekrandan ayarlayayım diyorsanız play store da uygulaması var .

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Efe Erdoğan

Bunun bir yöntemi varmı?

Kral aman diyim ekrana parmak sürterek falan ses kısıp artırma valla ekran sürtünmeden yanar telefon gg olur bak benden demesi aman aman

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Efe Erdoğan
Bildiğin bir yöntem varmı yoksa sus
Burası bir forum sen konuyu sen açtın diye senin istediğin cevaplar verilmek zorunda değil elbet derdine derman olanlar çıkacak benim gibi olmayıp saçma sorununla dalga geçenlerde olacak üslubunu düzeltmeni şiddetle tavsiye ederim zira konuşup konuşmayacağımı sana soracak değilim allahın EŞŞEK KAÇAKÇISI

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Evdeyken Otg adapdatörü ile klavye mouse bağlayarak kullanabilirsiniz. Ekrana da dokunmazsınız. İyi bir telefon tutucu ile güzel olur. Klavye kısayolları desteklyen bir model olursa ses açma kısma kitleme vb şeyleri de klavyeden yapabilirsiniz.

The GodFather

80+ Silver
Küçümsemek için yazmıyorum ama kıytırık xiaomi kullanıyorsun boşver koy geç bişe olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Abuzer Kuşçu
Burası bir forum sen konuyu sen açtın diye senin istediğin cevaplar verilmek zorunda değil elbet derdine derman olanlar çıkacak benim gibi olmayıp saçma sorununla dalga geçenlerde olacak üslubunu düzeltmeni şiddetle tavsiye ederim zira konuşup konuşmayacağımı sana soracak değilim allahın EŞŞEK KAÇAKÇISI
Tamamdır ustam susabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Abuzer Kuşçu
Evdeyken Otg adapdatörü ile klavye mouse bağlayarak kullanabilirsiniz. Ekrana da dokunmazsınız. İyi bir telefon tutucu ile güzel olur. Klavye kısayolları desteklyen bir model olursa ses açma kısma kitleme vb şeyleri de klavyeden yapabilirsiniz.
Benim için çok önemli değil aslında merak da etmiştim bir yandan konusunu açayım dedim ama herkes alaya aldı¯\_(ツ)_/¯

Top Bottom