Neler Yeni

Jabra Elite 4 active vs anker soundcore liberty 4 nc ?

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Muhammet Kürkçü
mikrofon hariç olarak acaba hangisi daha iyi ?

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Muhammet Kürkçü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mic haric bende elite 4 var gayet iyi ama anker de baya iyi marka belki o daha iyi olabilir. Anc olarak jabra cok basarili
Bi ara şey muhabbeti vardı jabra Elite 75t de subwoofer gibi bass var diye bir muhabbet vardı acaba bu kulaklıktada bu geçerlimi ?

Y KRAL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Yasin Uzun
Hocam sanırım prime day bekleyip ona göre davranmak çok daha mantıklı olur. Öneri için teşekkür ederim hocam.
hocam jabra 4 active nin siyahı prime a özel 2100 e düşmüş alınır mı fitness e gidiyorum

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Muhammet Kürkçü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam jabra 4 active nin siyahı prime a özel 2100 e düşmüş alınır mı fitness e gidiyorum
Renk çok önemli değil ise lacivertini alın o daha ucuz. Anker ses kısmında falan daha iyi ama jabra spor için birebir. Anker jabra kadar kulağa tutunamıyor maalesef.

Y KRAL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Yasin Uzun
Renk çok önemli değil ise lacivertini alın o daha ucuz. Anker ses kısmında falan daha iyi ama jabra spor için birebir. Anker jabra kadar kulağa tutunamıyor maalesef.
hocam lacivert de güzel ama ben sade seviyorum ya hem siyahın piyasası biraz daha pahalı güzel indirimede girmiş evet 300 tl fark var ama kararsız kaldım ya

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Muhammet Kürkçü
hocam lacivert de güzel ama ben sade seviyorum ya hem siyahın piyasası biraz daha pahalı güzel indirimede girmiş evet 300 tl fark var ama kararsız kaldım ya
Valla hocam ben olsam ucuz olanı tercih ederdim. Renk için o kadar para verilirmi bilemedim.

Top Bottom