Neler Yeni

Öneri İnternet kafede kullanılmış kart alınır mı?

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bir tane ilan buldum 6700 xt gaming x fiyatı 7500 ama kafede kullanılmış, arkadaş temiz olduğunu söylüyor test etme imkanı vs. de sunuyor. Sizce bu kart alınır mı?

Armi3067

80+ Bronze
Test etme imkani varsa et, al tabiiki de kafe kartindan guvenilir kart mi var tek problemi yorgun kart olur onun disinda bir problem olmaz oyuncak edilmez o kartlar adam takar ve satana kadar sadece oyun calistirir.

Knispel

80+ Bronze
Normal bir bilgisayar kullanıcısı ortalama gününün 3-4 saatini oyuna ayırıyor diye hesap edersek internet cafede çalışan kartlar neredeyse günün 12 saati oyunlarda aktif oluyor yani yorulmuş bir kart. Riske girmeye değmez bence alınmaz.

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Test etme imkani varsa et, al tabiiki de kafe kartindan guvenilir kart mi var tek problemi yorgun kart olur onun disinda bir problem olmaz oyuncak edilmez o kartlar adam takar ve satana kadar sadece oyun calistirir.
Yorgun kart ne gibi bir sıkıntı çıkarır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Mehmet Temel
Yorgun kart ne gibi bir sıkıntı çıkarır?
aslında çok fazla sıkıntı çıkarmaz. eğer sen günün 10 saatini pc başında oyun oynayarak geçirmiyorsan hiçbir sıkıntı çıkarmaz. Bende internet cafeden sistem aldım 1660 6gb mesela günün 3-4 saati zaman geçiriyorum ama her istediğim oyunuda tam anlamıyla oynuyorum şahsen o yüzden çok fazla vakit geçirmiyorsan güvenebilirsin testlerden sonra tabii ki.

Top Bottom