Neler Yeni

Çözüldü✓ LENOVO LOQ Laptopta Space tuşu yamuk garanti ye göndersem ücretsiz yaparlarmı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
HasanCan Göl
Başlıktada olduğu gibi Sıfır Lenovo LOQ 15İRH8 rtx 4060 lı 15.6 inch laptop satın aldım ancak 2 hafta sonra tesadüfen klavyenin aydınlatması açıkken space tuşunun aydınlatmasının sağ kısmı gözükmüyordu çaprazdan bakınca çok göze çarpan bir durum klavyeye üsten bakınca sorun yok. bende sürekli çarpraz pozisyonda konumlandırılıyorum laptopu ( altında soğutucu fan olduğu için) sonra detaylı inceledim space tuşunun gerçektende soldan sağa doğru biraz yamulduğunu gördüm kullanırken kullanıma vs engel değil ancak sıfır Laptopta garibime gitti fotoğraflarda gayet belli hiç tuşları sökmedim hard bir oyuncuda sayılmam kibar kullandım zaten ilk gün çekilen fotoğraflarıda inceledim bariz şekilde belli ozaman ben farketmemişim ancak böyleymiş forumları inceledim böyle bir durumla karşılaşan yok ben bu space tuşunun üretim hatası olduğunu düşünüyorum Lenovo ile görüşeceğim garantiye göndersem para talep etme hakları varmı böyle bir durumda veya garanti kapsamına girermi ? Teşekkürler.
(Resimlerde olduğu gibi kamera düz şekilde sabit space tuşunun sol tarafı daha aydınlık ancak şag taraf loş leşleri inceledim ikiside eşit ancak space tuşunun sağında bariz bir kavis veya yamukluk ne derseniz var)

Ekler

• IMG_20240722_034930.jpg
    IMG_20240722_034930.jpg
    2.3 MB · Hit: 20
  • IMG_20240722_034853.jpg
    IMG_20240722_034853.jpg
    1.5 MB · Hit: 18
  • IMG_20240722_034834.jpg
    IMG_20240722_034834.jpg
    1.9 MB · Hit: 17
  • IMG_20240722_034904.jpg
    IMG_20240722_034904.jpg
    2 MB · Hit: 16
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Uğur
sıfır olduğu için sorun olmaz garanti laf ederse iade gönderirsin en kötü de ona nasıl takıldın gördün sen onu ya :D

ruaF1912

80+ Bronze
Elektronik bir parçada, kusursuz bir ürün bulamazsınız, dediğiniz bir sorun değil, fakat takıntı haline getirmişsiniz malesef. içiniz rahat edecekse gönderin fakat teknik servis personeli bile güler bu sorun dediğiniz takıntılı duruma

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
HasanCan Göl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elektronik bir parçada, kusursuz bir ürün bulamazsınız, dediğiniz bir sorun değil, fakat takıntı haline getirmişsiniz malesef. içiniz rahat edecekse gönderin fakat teknik servis personeli bile güler bu sorun dediğiniz takıntılı duruma
Haklı olabilirsiniz gülebilirler 😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

sıfır olduğu için sorun olmaz garanti laf ederse iade gönderirsin en kötü de ona nasıl takıldın gördün sen onu ya :D
Nası desem yani bilmiyorum ki çarprazdan bakıyorum klavyeye zaten bir anda lan bune dedim farkettikten sonra sonra takındı oldu gözüm space tuşuna kayıyor 😄

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Uğur
Haklı olabilirsiniz gülebilirler 😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nası desem yani bilmiyorum ki çarprazdan bakıyorum klavyeye zaten bir anda lan bune dedim farkettikten sonra sonra takındı oldu gözüm space tuşuna kayıyor 😄
hocam sol tarafada iyice bastır düzlensin :D

xTURANN

80+ Bronze
Laptoplarda bu normal karşılanabilir. Çünkü tuşlar çok ince ve switch dediğimiz mekanik kısımda ince. Hatta yok gibi bir şey. Bu durumda plastik, direkt anakarta temas ediyor falan. Yamukluk normal.

Top Bottom