Neler Yeni

🔥İndirim Rayban Justin erkek güneş gözlüğü 2850tl

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Buğra tayfur
Geçenlerde indirim var diye aldın 2300 e sakın almayın gözlük resmen güneş ışığınu engellemiyor geri iade de edemedim kullanıyom öyle

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Geçenlerde indirim var diye aldın 2300 e sakın almayın gözlük resmen güneş ışığınu engellemiyor geri iade de edemedim kullanıyom öyle
İşte bahsettiğim cırt deme sebebim bu tamamen gözlük de ya kalitesiz alıcan öyle az bişey engelleyecek yada parayı kıyıcan iyi marka alıcan. EYEVAN var bende baya kaliteli bir marka öneririm.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,373
İsim
Selim
Pahalı modelleri daha kaliteli bu fiyatta ki olanlar genelde gözlük camları kalitesiz oluyor onun yerine orta sınıf gözlük alın aynı işi görür ya da ucuz gözlük alıp camını kaliteli camla değiştirin

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Pahalı modelleri daha kaliteli bu fiyatta ki olanlar genelde gözlük camları kalitesiz oluyor onun yerine orta sınıf gözlük alın aynı işi görür ya da ucuz gözlük alıp camını kaliteli camla değiştirin
Aynen bu da bir alternatif iyi bir gözlükçüye cam değiştirtilebilir.

alixd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Ali
geçtiğimiz aylarda sanırsam bu üründü, trendyolun çakma ürün sattığı konuşuluyordu forumda. Orijinal mi değil mi diye rayban tarafıyla da görüşmenizde fayda var.

oguuzysr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
435
İsim
Oğuz
4 sene kullandım. Almayın güneş ışığını engellemiyor. Var yok belli değil.

• Beğen
Reaksiyonlar: 7mit
Top Bottom