Neler Yeni

🔥İndirim Rayban Justin erkek güneş gözlüğü 2850tl

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Gökhan
4 sene kullandım. Almayın güneş ışığını engellemiyor. Var yok belli değil.
hocam güneş ışığını engellemiyor kısmını nasıl anlıyorsunuz bu gözlükler ultraviyole ışınları engellemiyor mu? e sen ultraviyole ışını göremiyorsun ki? laboratuvarda test falan mı yaptın?

xebec

80+
hocam güneş ışığını engellemiyor kısmını nasıl anlıyorsunuz bu gözlükler ultraviyole ışınları engellemiyor mu? e sen ultraviyole ışını göremiyorsun ki? laboratuvarda test falan mı yaptın?

Başımıza süperman kesildiler. Aynı ürünü satın aldım. İçiniz rahat bir şekilde satın alabilirsiniz, ürün orijinal, raybandan da teyit ettirdim. daha pahalı markalar ve modeller de var camın yapısına bağlı, isteyen bunu almaz, başka modellere de bakabilir.

vinsanity1525

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
vinsanity1525
trendyol kendi satıcısı oldugu gözlüklerde sahte şikayeti çok okudum

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Gökhan
Başımıza süperman kesildiler. Aynı ürünü satın aldım. İçiniz rahat bir şekilde satın alabilirsiniz, ürün orijinal, raybandan da teyit ettirdim. daha pahalı markalar ve modeller de var camın yapısına bağlı, isteyen bunu almaz, başka modellere de bakabilir.
hocam daha "fazla" engelliyor dediği gözlükler görülebilir aralıktaki ışınları daha fazla engelliyor. bu bir bakıma daha kötü çünkü bu gözlükte görünebilir ışınlar daha az engellendiği için yüksek ışığa karşı göz pupili kasılır ve küçülür. öte yandan tam tersi kalitesiz bir gözlük alırsan uv engellemez görünür ışığı engellerse göz pupili kasılmaz ve büyük kalır bu sefer gözlük yarardan çok zarara yol açar

oguuzysr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
435
İsim
Oğuz
Kardeşim gözlük var, gözlük var. Öyle çok bir şey bekleme. Arabada takıyordum bi faydası yoktu. İstiyorsan al bi dene.

Starlex

80+ Bronze

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Mehmet Eyüp Atan
En iyi güneş gözlüğü markalarından kendinin bit pazarından kullandığın sahte raybanlarla karıştırdın herhalde
Eyevan kullanıyorum Raybanı en iyi markalardan olarak sanmaya devam edebilirsin. :ROFLMAO:

Starlex

80+ Bronze
Eyevan kullanıyorum Raybanı en iyi markalardan olarak sanmaya devam edebilirsin. :ROFLMAO:
Dimi bi gözlüğe 20k veren akıllı kimmiş herkes bilmek ister 🤣 aç bak google a yaz en iyi gözlük markaları diye ne çıkıyor belki kullanmadığın bir gözlüğü bile kullanıyormuş edasında yansıtma

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Dimi bi gözlüğe 20k veren akıllı kimmiş herkes bilmek ister 🤣 aç bak google a yaz en iyi gözlük markaları diye ne çıkıyor belki kullanmadığın bir gözlüğü bile kullanıyormuş edasında yansıtma
Aynen dostum herkes senin gibi. Rayban iyidir fakat 2-3k lık rayban değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu şey gibi Samsung iyi diyip Galaxy Ace almak.

Starlex

80+ Bronze
Aynen dostum herkes senin gibi. Rayban iyidir fakat 2-3k lık rayban değil.

Bu şey gibi Samsung iyi diyip Galaxy Ace almak.
Ray-Ban RB 3025 004 gözlüğü aktif olarak kullanıyorum öneririmde ama kusura bakma bir gözlüğe 20k verecek enayi ben olamam

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Ray-Ban RB 3025 004 gözlüğü aktif olarak kullanıyorum öneririmde ama kusura bakma bir gözlüğe 20k verecek enayi ben olamam
2.El piyasasını bilmiyorsan enayi demen normal iyi kondisyona sahip gözlük bulursan 20k olmadığını anlarsın. Saat piyasası gibi gözlükte de 2. el piyasası var.

Ek olarak iyi para kazanan için çok bir para değil.

Starlex

80+ Bronze
2.El piyasasını bilmiyorsan enayi demen normal iyi kondisyona sahip gözlük bulursan 20k olmadığını anlarsın. Saat piyasası gibi gözlükte de 2. el piyasası var.

Ek olarak iyi para kazanan için çok bir para değil.
2. Elde ne kadar düşebilirki en fazla hadi 13k olsun yine parasını haketmez, verilmez paran istediğin kadar olsun başka yerlere yatırım yapar o parayı dahada arttırırsın, 2. Elde ayrıca ne kadar temiz olcak bi 0 temizliği olacakmı ultrasonik temizleme aleti ile temizlesen hadi neyse

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Mehmet Eyüp Atan
2. Elde ne kadar düşebilirki en fazla hadi 13k olsun yine parasını haketmez, verilmez paran istediğin kadar olsun başka yerlere yatırım yapar o parayı dahada arttırırsın, 2. Elde ayrıca ne kadar temiz olcak bi 0 temizliği olacakmı ultrasonik temizleme aleti ile temizlesen hadi neyse
Ultrasonik temizleyicim var. Öyle temizliyorum. Piyasayı bilmediğin belli neyse iyi günler.

Top Bottom