Neler Yeni

Monitör Hz Eklemek Zararlımı ?

EY PRO TR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Efe Yılmaz
benim laptop monitörümde 60 ve 144hz var. ben örn 90hz eklemek istiyorum. Zararı olurmu olmazsada hangi programla yapmalıyım.
Link mümkünse atabilirmisiniz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Attila Alpaslan
benim laptop monitörümde 60 ve 144hz var. ben örn 90hz eklemek istiyorum. Zararı olurmu olmazsada hangi programla yapmalıyım.
FPS yükleyebiliyor musunuz? Yada RAM yükleyebiliyor musunuz programlarla falan? O zaman hayır.

Gurkanpiro

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Gurkan
monitöre hz nasıl ekleme yapıcaksınız acaba

DePiedra54

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Eren Bilal Cihan
O nasıl olucak hocam

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
Anonim Ankh
Sorun olmaz, sonuçta panel 144 Hz verebiliyorsa 90 Hz de verebilir. Ama 144 varken neden 90 Hz'de kullanırsın bilmem.

Ekran kartın Nvidia ise Nvidia denetim masasında çözünürlük seçme kısmında özel çözünürlük ayarlarından Hz de seçebiliyordun sanırım.

EY PRO TR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Efe Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
link derken programın linki yani doğru linkten indirmek istiyorum ben bir arkadaşa yapmıştın overclock deniyor ama ben ikisinin arasında bir hz oluşturmak istiyorum.

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
link derken programın linki yani doğru linkten indirmek istiyorum ben bir arkadaşa yapmıştın overclock deniyor ama ben ikisinin arasında bir hz oluşturmak istiyorum.
Mevcut monitörünün desteklediği en yüksek hz bellidir benim bildiğim parça ekleyerek yada programdan yapamıyorsun iyi niyetle bakmak gerekirse ya arkadaşın seni dolandırıyor ya da link üzerinden bilgilerine ulaşmaya çalışıyor veya en son çözüm sen kendini ifade etmekte zorlanıyorsun.

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
overclock diye bir şey var ama overclock dediğin şey örneğin 144 hz ise 160 hz yapmana yarar 90 hz de yapabilirsin ama gereksiz olur seç 144 hz rahatına bak neden böyle bir şey istiyosun ki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mevcut monitörünün desteklediği en yüksek hz bellidir benim bildiğim parça ekleyerek yada programdan yapamıyorsun iyi niyetle bakmak gerekirse ya arkadaşın seni dolandırıyor ya da link üzerinden bilgilerine ulaşmaya çalışıyor veya en son çözüm sen kendini ifade etmekte zorlanıyorsun.
yok hocam var böyle bir şey CRU denen program ile yapılıyor ama max 30 hz eklersin o da çok fark etmez

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1

EY PRO TR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Efe Yılmaz
overclock diye bir şey var ama overclock dediğin şey örneğin 144 hz ise 160 hz yapmana yarar 90 hz de yapabilirsin ama gereksiz olur seç 144 hz rahatına bak neden böyle bir şey istiyosun ki

yok hocam var böyle bir şey CRU denen program ile yapılıyor ama max 30 hz eklersin o da çok fark etmez
laptop olduğu için yüksek fps olunca özellikle grafik oyunlarında ısınıyor

hocam yanlış anladınız galiba arkadaşıma yaptırdım ben o bana yaptırmadı ben ona bir programla yaptırmıştım CRU ile

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Bilmiyordum şaşırdım 240 hz kullanan biri için 30hz daha eklesen bence çok fark eder.

Top Bottom